Відділення футболу

Відділення футболу.

На відділенні футболу працювали та працюють випускники,тренери-викладачі: Турчик Хосе Йосипович;

кандидат в майстри спорту – Міраї Юрій Йєнович;

начальник відділу фізичної культури та спорту виконавчих органів Дрогобицької міської ради 2004-2011 років Карпин Василь Іванович;

кандидат в майстри  спорту – Розлач Олександр Вітаталійович.

Випускники відділення, які працювали та працюють в сфері фізичної культури:

Головний тренер футбольного клубу «Карпати» м. Львів, заслужений тренер України, майстер спорту СРСР – Броварський Лев Рудольфович; вчитель фізичного виховання ЗОШ №2, президент футбольного клубу «Дрогобич» м. Дрогобич – Турчик Хосе Йосипович, президент футбольного клубу «Галичина» м. Дрогобич, директор ДЮСШ «Явір» – Русевич Роман Михайлович; головний тренер футбольного клубу «Галичина»

м. Дрогобич – Камінський Євген Зенонович; начальник відділу фізичної культури та спорту виконавчих органів Дрогобицької міської ради з 2011р, старший викладач Дрогобицького ДДПУ ім. Івана Франка – Проць Роман Омельянович; директор Дрогобицького міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» – Височанський Ігор Броніславович; доцент кафедри спортивних дисциплін Дрогобицького ДДПУ ім. Івана Франка, головний тренер команди II ліги України «Галичина» Дрогобич, головний тренер команди I ліги України з футзалу «Каменяр» Дрогобич, відмінник освіти України – Веселовський Анатолій Петрович; викладачі Дрогобицького ДДПУ ім. Івана Франка: Андріїшин Володимир Миколайович, Максимяк Василь Мирославович, Тверетінов Дмитро Вікторович, Ніконець Андрій Володимирович, Кізло Тарас Володимирович; викладач,головний тренер команди І ліги з футзалу «Каменяр-Термопласт», кандидат в майстри спорту України – Ільчишин Іван Петрович; головний тренер футбольного клубу «Галичина» м. Дрогобич – Малик Василь Іванович, вчитель фізичного виховання ЗОШ №17 – Лаврик Степан Степанович; вчитель фізичного виховання ЗОШ № 14 – Павлишак Зеновій Романович; вчитель фізичного виховання ЗОШ № 2 – Андрушко Олег Михайлович; вчитель фізичного виховання ЗОШ № 5 – Коцопей Михайло Романович; вчитель фізичного виховання ЗОШ № 14 – Павлишак Володимир Романович; вчитель  фізичного виховання Дрогобицької гімназії – Філіпов Олег Ігорович; вчитель  фізичного виховання Добрівлянської ЗОШ – Герасименко Віктор Іванович.

Футбол

          Савка Остап – майстер спорту СРСР; володар кубка СРСР в складі команди «Карпати» Львів; гравець команди вищої ліги СРСР «Шахтар» Донецьк, гравець команди другої ліги класу «А» СРСР «Нафтовик» Дрогобич;

Броварський Лев – заслужений тренер України; заслужений майстер спорту СРСР; член збірної команди СРСР; володар кубка СРСР в складі команди «Карпати» Львів; бронзовий призер чемпіонату СРСР серед команд вищої ліги в складі команди «Карпати» Львів;

Іваник Степан – чемпіон України в складі збірної команди школярів Львівської області,(тренери Максимов В.М.,Максимов В.М.);

Козар Орест – переможець спартакіади школярів СРСР в складі збірної команди України; гравець команди вищої ліги СРСР «Чорноморець» Одеса; гравець команди другої ліги класу «А» СРСР «Нива» Вінниця; гравець команди другої ліги класу «А» СРСР «Авангард» Жидачів,(тренери Максимов В.М., Максимов В.М);

Турчик Хосе – гравець команди другої ліги класу «Б» СРСР «Нафтовик» Дрогобич; гравець команди другої ліги класу «Б» СРСР «Ворскла» Полтава; гравець команди другої ліги класу «Б» СРСР «Нива» Тернопіль; гравець команди другої ліги класу «Б» СРСР «СКА Львів»;

Русевич Роман – гравець команди другої ліги класу «Б» СРСР «Нафтовик» Дрогобич;

Риб’як Богдан – срібний призер першості СРСР серед молодіжних команд; гравець команди вищої ліги СРСР «Карпати» Львів; гравець команди другої ліги класу «А» СРСР «Нива» Вінниця; гравець команди другої ліги класу «А» СРСР «Хімік» Дрогобич; гравець команди другої ліги класу «А» СРСР «Нива» Бережани,(тренери Максимов В.М., Максимов В.М.);

Данилюк Степан – гравець команди вищої ліги СРСР «Динамо» Київ; гравець команди вищої ліги СРСР «Карпати» Львів; гравець команди другої ліги класу «А» СРСР «Нафтовик» Дрогобич; гравець команди другої ліги класу «А» СРСР «Динамо» Хмельницьк;

Недашковський Анатолій – гравець команди другої ліги класу «А» СРСР «Нафтовик» Дрогобич,(тренери Максимов В.М.,Максимов В.М.);

Контаністов Валерій – чемпіон України серед студентських команд в складі команди Львівського ДІФК,(тренери Максимов В.М.,Максимов В.М.);

Міраї Юрій – кандидат в майстри спорту СРСР; переможець спартакіади студентів СРСР,(тренери Максимов В.М.,Максимов В.М.);

Угрин Зеновій – член збірної юнацької команди СРСР; гравець команди першої ліги СРСР «СКА Ростов»; гравець команди вищої ліги України «Прикарпаття» Ів.Франківськ,(тренери Максимов В.М.,Максимов Ю.М.);

Самошкін Юрій – член збірної юнацької команди УРСР; гравець команди вищої ліги СРСР «Чорноморець» Одеса; гравець команди другої ліги класу «А» СРСР «Торпедо» м. Луцьк,(тренери Максимов В.М.,Максимов Ю.М.);

Андріїшин Володимир – гравець команди другої ліги класу «А» СРСР «Пахтабадець» Пахта-Бад; гравець команди другої ліги класу «А» СРСР «Андіжанець» Андіжан,(тренери Максимов В.М.,Максимов В.М.);

Лисик Ігор – гравець команди другої ліги класу «А» СРСР «Нива»

Вінниця, (тренери Максимов В.М., Максимов Ю.М.);

Гірший Тарас – бронзовий призер чемпіонату УРСР серед колективів фізкультури; фіналіст кубка УРСР серед КФК; гравець команди II ліги України «Галичина» Дрогобич,(тренери Максимов В.М.,Максимов Ю.М.);

Янів Андрій – бронзовий призер чемпіонату УРСР серед КФК; фіналіст кубка УРСР серед КФК; гравець команди II ліги України «Галичина» Дрогобич, (тренери Жуков М.Г.,Максимов Ю.М.);

Веселовський Анатолій – член збірної команди «Буревісник» СРСР; чемпіон України серед студентських команд в складі команди Терніпольського ДПІ;

Райко Сергій – майстер спорту СРСР; півфіналіст кубка СРСР в складі команди «Таврія» Сімферополь; гравець команди вищої ліги СРСР «Карпати» Львів; гравець команди вищої ліги СРСР «Динамо» Київ; гравець команди вищої ліги СРСР «Таврія» Сімферополь; гравець команди першої ліги СРСР «Нива» Вінниця; гравець команди другої ліги України «Галичина» Дрогобич, (тренер Контаністов В.Ю.);

Павлишак Зеновій – гравець команди вищої ліги України «Україна» Львів; гравець команди II ліги України «Галичина»Дрогобич,(тренер Максимов В.М.);

Плісак Роман – гравець команди вищої ліги СРСР «Пахтакор» Ташкент, (тренер Максимов В.М.);

Карпин Василь – гравець команди І ліги України «Кристал» Чортків; гравець команди ІІ ліги України «Галичина» Дрогобич; гравець команди ІІ ліги Росії «Реформація» Абакан,(тренери Максимов В.М.,Максимов Ю.М.);

Височанський Ігор – гравець команди вищої ліги «ФК Львів»; гравець команди першої ліги «Зірка-Нібас» м. Кіровоград,(тренер Максимов В.М.);

Малик Василь – гравець команди ІІ ліги України «Галичина» Дрогобич; гравець команди ІІ ліги Росії «Реформація» Абакан,(тренери Максимов В.М., Максимов Ю.М.);

Малик Віталій – гравець команди вищої ліги України «Карпати» Львів;   гравець команди ІІ ліги України «Галичина»Дрогобич,(тренер Максимов В.М.);

Грущак Георгій – гравець команди ІІ ліги України «Галичина» Дрогобич; гравець команди ІІ ліги України «Газовик» Комарно,(тренер Максимов В.М., Максимов Ю.М.);

Широков Юрій – бронзовий призер чемпіонату України КФК; фіналіст кубка України серед КФК; гравець команди II ліги України «Галичина» Дрогобич,(тренери Максимов В.М., Максимов Ю.М.);

Кирчей Роман – гравець команди II ліги України «Галичина» Дрогобич,  (тренери Касьяненко Ю.П.,Курп’як Д.М.);

Марущак Мар’ян – майстер спорту України; член юнацької збірної команди України; гравець команди  вищої ліги «Динамо» Київ; гравець команди вищої ліги «Карпати» Львів; гравець команди вищої ліги України «Арсенал» Біла Церква,(тренер Турчик Х.Й.);

Єсип Богдан – майстер спорту України; член юнацької збірної команди України; кращий гравець 1 ліги України 2005-06 р. р.; гравець команди вищої ліги «Динамо» Київ; гравець команди вищої ліги України «Карпати» Львів; гравець команди вищої ліги України «Закарпаття» Ужгород; гравець  команди І ліги Росії «Нафтовик» Охтирка,(тренер Турчик Х.Й.);

Тимчишин Олег – член юнацької збірної команди України; гравець команди II ліги України «Газовик» Комарно,(тренер Жуков М.Г.,Турчик Х.Й.);

Марків Іван – член юнацької збірної команди України; гравець команди II ліги України «Газовик» Комарно,(тренери Жуков М.Г.,Максимов В.М.);

Максимяк  Василь – гравець команди II ліги України «Рось» Біла Церква, (тренер Максимов В.М.);

Тверетінов Дмитро – гравець команди II ліги України «Галичина» Дрогобич; гравець команди II ліги України «Рось» Біла Церква,(тренер Максимов В.М.);

Поточняк Андрій – гравець команди II ліги України «Галичина» Дрогобич,(тренер Максимов В.М.);

Войтович Ярослав – гравець команди II ліги України «Галичина» Дрогобич,(тренер Максимов В.М.);

Юзв’як Іван – гравець команди II ліги України «Галичина» Дрогобич (тренер Курп’як Д.М.);

Петричкович Андрій – кандидат в майстри спорту України; гравець команди II ліги України «Галичина» Дрогобич,(тренери Максимов В.М., Курп’як Д.М.);

Розлач Олександр – кандидат в майстри спорту України; гравець команди вищої ліги України «ФК Львів»; гравець команди вищої ліги України «Поліграфтехніка» Олександрія; гравець команди першої ліги України «Прикарпаття» Ів.Франківськ; гравець команди першої ліги України «Нива» Вінниця; гравець команди II ліги України «Галичина» Дрогобич,

(тренер Курп’як Д.М.);

Кіндратів Роман – майстер спорту України; чемпіон України з футзалу в складі команди вищої ліги України «Ураган» Ів.Франківськ; гравець команди ІІ ліги України «Галичина» Дрогобич; гравець команди вищої ліги України з футзалу «Енергія» Львів,(тренер Турчик Х.Й.);

Ільчишин Іван – срібний призер чемпіонату України з футзалу в складі команди вищої ліги «ДСС» Запоріжжя; гравець команди ІІ ліги України «Галичина» Дрогобич; гравець команди І ліги Росії з футзалу «Факел» Сургут; гравець команди вищої ліги України з футзалу «Енергія» Львів; гравець команди вищої ліги України з футзалу «ЛТК» Луганськ,(тренер Турчик Х.Й.);

Плечень Іван – кандидат в майстри спорту України; чемпіон України в складі збірної юнацької команди Волинської області; гравець команди вищої ліги України «Волинь» Луцьк,(тренер Курп’як Д.М.);

Рудавець Тарас – гравець команди другої ліги України «Єдність» Плиски,

(тренер Міраї Ю.Й.);

Міліщук Назар – гравець команди першої ліги України «Енергетик» Бурштин,(тренер Курп’як Д.М.);

Мельниченко Богдан – член збірної юнацької команди України; учасник відбіркових змагань чемпіонату Європи; гравець команди I ліги України «Арсенал» Біла Церква,(тренер Курп’як Д.М.);

Данкович Роман – член збірної юнацької команди України; учасник відбіркових змагань чемпіонату Європи; гравець команди премєр ліги України «Карпати» Львів,(тренер Курп’як Д.М.);

Подоляк Роман – член збірної юнацької команди України; учасник відбіркових змагань чемпіонату Європи; гравець команди премєр ліги України «Карпати» Львів,(тренер Курп’як Д.М.);

Савченко Андрій – член збірної юнацької команди України; учасник відбіркових змагань Чемпіонату Європи,(тренер Курп’як Д.М.);

Чат-бот Гаряча лінія