Генератори, планшети та парти: Німеччина скерувала чергову допомогу Дрогобичу

30 Грудня 15:31

Цими днями у Дрогобич прибула чергова допомога від іноземних партнерів. Необхідний гуманітарний вантаж в Україну доправили завдяки проекту Giz «Improving civil protection in municipal partnerships with Ukraine» у партнерстві з Engagemnt Global. Допомогу профінансувало Федеральне міністерство економічного співробітництва і розвитку.

За словами менеджера КУ «Інститут міста Дрогобича» Сергія Задворних від початку повномасштабного вторгнення росії на українські землі, Giz та Engagement Global скооперувались та впровадили новий інструмент підтримки для українських громад на період дії воєнного стану.

Відтак, гуманітарна допомога об’єднує в собі два пакети — шкільний пакет та пакет по генераторах для комунальної сфери, який вже розпочався і має закінчитись у січні.

Так, днями Дрогобич отримав допомогу в межах шкільного проекту — планшети з розрахунку на 3 класи по 25 дітей, парти з регулюванням висоти, стільці до них, вчительські столи та крісла, вуличний дитячий майданчик та інтерактивні дошки. Також п’ять генераторів 5 кВт.

В межах тієї ж допомоги від Giz маємо ще один пакет по генераторах. Так склалось, що частина генераторів вже була закуплена і вони їх відправили вже з наявним вантажем. А решта генераторів, які мають закупити, будуть відправлені для нас згодом, — зазначив Сергій Задворних.

Разом з цією допомогою від громади міста-побратима Грайфсвальда у Дрогобич доправили також гуманітарну допомогу у вигляді термоковдр, ліхтариків та інших необхідних речей.

Гуманітарний вантаж оглянув очільник громади Тарас Кучма, який подякував партнерам за численну та важливу допомогу, яка надходить до Дрогобича.

Планшети, інтерактивні дошки, парти, стільці — це все допоможе нам забезпечити ще якіснішу освіту для наших учнів. Щиро вдячні партнерам, організаціям за усі зусилля та надану допомогу. Спільно наближаємо нашу перемогу, — наголосив Тарас Кучма.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту