Гаряче харчування у школах міста: підсумки тендерних закупівель прокоментували у відділі освіти

14 Березня 18:31

У Дрогобичі проведено повторні тендери з організації гарячого харчування у закладах загальної середньої освіти Дрогобицької громади.

Як поінформував керівник відділу освіти ДМР Віталій Вовків – три школи міста вже мають визначених переможців. Це Гімназія №17, Ліцей №4 та Дрогобицький ліцей. Це означає, що в найближчі дні у цих навчальних установах стартуватиме процес харчування учнів.

В інших гімназіях та ліцеях Дрогобича і Стебника тендерні процедури на завершенні.

Що стосується навчальних закладів сіл територіальної громади – то за словами Віталія Вовківа, на жаль, на тендер з організації гарячого харчування для школярів не подався жоден із учасників.

Зазначимо, під кінець лютого виконавчий комітет Дрогобицької міської ради затвердив рішення про підняття вартості послуги гарячого харчування – із 40 до 56 грн. Такий крок був вимушений, оскільки на попередні тендерні процедури з організації гарячого харчування в школах міста та територіальної громади – не зголосився жоден із приватників, що займається наданням даних видів послуг.

Як зазначає Віталій Вовків – учні 1-4 класів оплачуватимуть 50% вартості. Решту 50% компенсуватиме місцевий бюджет.

Окрім цього, у  Дрогобицькій громаді діє рішення про безкоштовне харчування пільгових категорій школярів. Таких у громаді налічується 1 868 учнів. До пільгових категорій належать:

– діти сироти

– діти, позбавлені батьківського піклування

– діти з малозабезпечених сімей

– діти військовослужбовців

– діти, батьки яких загинули чи вважаються зниклими безвісти

– діти з числа ВПО.

Нагадуємо, через відсутність гарячого харчування в минулому семестрі, рішенням Дрогобицької міської ради було прийнято рішення про виплату компенсації пільговим категоріям школярів.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту