В підтримку ЗСУ: благодійний ярмарок «Дрогобицький крам» у День міста зібрав понад сімнадцять тисяч гривень для допомоги воїнам

12 Вересня 15:48

Цьогоріч вперше за новим церковним календарем День народження Дрогобича відзначали 8 вересня.

Серед низки патріотичних заходів, які відбулись у місті, управління культури та розвитку туризму провело й черговий благодійний ярмарок «Дрогобицький крам».

Як розповіла керівниця відділу туризму, промоцій та креативних індустрій управління культури Ірина Партика мета ярмарку – акумулювати кошти для забезпечення потреб захисників.

Продукцію ярмарку реалізовували на площі Замова Гора. Там крафтовики продавали свої вироби, а виручені кошти скерували на придбання розвідувального БпЛА Шарк. Спільними зусиллями вдалось зібрати понад 17 тис. грн.

Загалом, на ярмарку можна було придбати – патріотичні сувеніри, авторські прикраси, ручні вироби, широкий асортимент медопродуктів від пасічників. В основному увесь представлений крам – це вироби ручної роботи, зроблені з каменю, бісеру, скла та інших матеріалів.

Також на ярмарку, уже традиційно, був представлений «Музей телефонів», який зацікавлював перехожих.

Місцева письменниця Вероніка Мосевич реалізовували власні книги та романи.

А ще в межах ярмарку плели сітки та кікімори.

Особливим гостем ярмарку був мер міста Храстнік (Словенія) Марко Функл, який цікавився історією Дрогобича, його архітектурою та традиціями.

Додамо, у Дрогобичі вже понад рік час реалізовують крафтову продукцію в підтримку ЗСУ через благочинний ярмарок «Дрогобицький крам». Завдяки проведенню ярмарку вже вдалось зібрати більше 170 тис. грн.

Перейти до вмісту