Від сьогодні ще чотири парковки у Дрогобичі стали платними

25 Квітня 13:21

Розвиток транспортної логістики міста – це один з напрямків Стратегії громади. За останні роки, завдяки злагодженій роботі Департаменту міського господарства, комунальних служб та організацій, вдалося суттєво упорядкувати логістику дорожнього руху та облаштувати паркомісця у Дрогобичі та Стебнику. Так, облаштовано транспортні розв’язки, на деяких вулицях запроваджено односторонній рух, облаштовано додаткові парковки. Для ефективного обслуговування та благоустрою деяких паркових зон, запроваджено плату.

Як повідомили у КП «Служба муніципального управління» з 25 квітня на території парковок на вулицях П. Орлика, М. Лисенка, І. Франка, Д. Галицького запроваджено оплату за послуги із паркування.

Схема оплати на паркувальних зонах незмінна: по приїзді на парковку водієві слід оплатити в паркоматі послугу паркування та взяти відповідний талон. Його слід розмістити на передньому лобовому склі автівки. Година паркування коштує 10 грн. Такий тариф діє щоденно із 8:00 ранку до 19:00. Після 19:00 год паркуватися в платних зонах дозволено безкоштовно. Це ж правило поширюється і на вихідні та офіційні святкові дні.

Як запевняє керівник КП «СМУ» Володимир Суда, паркувальні зони на П. Орлика та Д. Галицького озеленили – там висаджено декоративні дерева та кущі.

Платна паркувальна зона на П. Орлика розрахована на 64 місць, із них – 6 для інвалідів. Парковка на вулиці Д. Галицького вміщає 36 автівок, із цієї кількості місць 4 для людей з особливими потребами, на вул. І. Франка одночасно може припаркуватися 10 машин, 1 – місце для інвалідів, на вул. М. Лисенка створено 12 паркувальних місць, із них – 1 для інвалідів.

За неоплату паркувального місця передбачений штраф у 20-кратному розмірі від вартості години паркування, тобто 200 грн. ( згідно ст.152-1 КупАП).

Для зручності мешканців та гостей громади у Дрогобичі створено інтерактивну мапу парковок: https://cutt.ly/NGgvmTh

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту