«Відчути вагу» Статуту Дрогобицької територіальної громади може кожен охочий

12 Лютого 17:05

У Дрогобицькій міській раді на другому поверсі у спеціально облаштованому місці розмістили друковану версію Статуту територіальної громади.

Нагадаємо, нову редакцію Статуту громади міста затвердили 5 грудня на засідання 59 сесії Дрогобицької міської ради.

Над новою редакцією «Малої Конституції міста» працювали близько шести місяців. До цього процесу були залучені експерти Ради Європи, представники місцевого самоврядування. Проект обговорювали на зустрічах з громадою та депутатським корпусом міської ради.

Окрім розміщення на Інтернет-порталі Дрогобицької міської ради електронної версії оновленого Статуту, його виготовили й в оригінальній друкованій версії. Відтак помістили на другому поверсі Ратуші для ознайомлення охочим.

«Оновлений Статут є уніфікованим і важливим документом для кожного жителя міста. Як ми й обіцяли, тепер охочі ознайомитися зі Статутом мають змогу зробити це не лише через мережу Інтернет, а й безпосередньо у Ратуші. Сподіваємося, що це стане ще одним кроком у посиленні співпраці громади міста та місцевого самоврядування», — наголошує керівник робочої групи з напрацювання проєкту нової редакції Статуту громади, заступник міського голови Дрогобича Володимир Коцюба.

Отож, тепер «відчути вагу» друкованої версії оновленого Статуту Дрогобицької територіальної громади може кожен охочий, завітавши до міськради та погортавши доволі товсту книгу з оригінальним дизайном.

Чат-бот Гаряча лінія