Відзначили за мужність та героїзм: керівництво Дрогобицької громади побувало на військових позиціях та вручило нагороди захисникам

14 Вересня 16:24

Цими днями голова Дрогобицької громади Тарас Кучма та його заступник із комунальних питань Василь Качмар здійснили робочу поїздку на позиції українських захисників, які воюють з ворогом на Куп’янському напрямку.

За захист суверенітету і територіальної цілісності України, службу українському народу, патріотизм та любов до Батьківщини і рідного краю, активну громадянську позицію та жертовність, захисників нагородили відзнаками Святого Пантелеймона, відзнаками «За заслуги перед містом», а також подяками та почесними грамотами міського голови.

Вручення нагород відбулось з нагоди відзначення Дня міста Дрогобича, згідно з рішенням сесії Дрогобицької міської ради від 20 липня 2023 року №1756 «Про затвердження Програми відзначення державних, професійних та міських свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Дрогобицькою територіальною громадою на 2023 рік», керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Окрім цього, діти Дрогобицької громади для підняття бойового духу передали для захисників солодощі та малюнки, на яких зобразили їх незламний героїзм та майбутню перемогу України.

Додамо, з початком повномасштабного вторгнення росії на українські землі, Дрогобицька громада акумулювала усі сили на підтримку військовослужбовців, які боронять країну від російського ворога.

З цією метою, Дрогобицькою міською радою було прийнято низку цільових програм, скерованих на фінансову підтримку військових формувань ЗСУ, Національної гвардії України, а також реалізацію заходів безпеки у регіоні та країні загалом.

За час повномасштабної війни в Україні, фінансова допомога, скерована Дрогобицькою громадою силам ЗСУ становить 49 млн 254 тис. 400 гривень.

Допомога, яка надалась у вигляді техніки, обладнання чи інших засобів та продукції склала ще 3 млн. 350 тис. 400 гривень.

Також з місцевого бюджету впродовж 2022-2023 років було виділено фінансову підтримку іншим військовим формуванням. Сума цієї допомоги становить понад 14 млн. гривень.

Під час волонтерських збірок, благочинних ярмарок та концертів у громаді вдалось зібрати ще 12 млн. гривень. Ці кошти були скеровані не лише на потреби військових, але й для підтримки ВПО та зведення для них тимчасового житла.

Загалом за час повномасштабної війни в Україні Дрогобицькою громадою було скеровано понад 70 млн грн на підтримку військових формувань, які боронять Україну від ворога та реалізацію заходів безпеки в громаді та країні загалом.

Окрім цього, за 2022-2023 роки з Дрогобицької громади до держбюджету скеровано близько 70 млн. грн військового збору.

Перейти до вмісту