Відділ праці: відбувся круглий стіл присвячений посиленню співпраці соціальних партнерів

13 Січня 15:51

12 січня 2023 року в Дрогобицькій міській раді відбувся «круглий стіл» присвячений посиленню співпраці соціальних партнерів у зв’язку зі змінами у законодавстві під час воєнного стану. В заході взяли участь представники відділу з питань праці, аудиту та соціально-трудових відносин виконавчих органів Дрогобицької міської ради, відділу інвестицій та економічного розвитку виконавчих органів Дрогобицької міської ради, Дрогобицького відділу обслуговування громадян ГУ ПФУ Львівської області.

За круглим столом учасники промоніторили ситуацію на ринку праці ОТГ і відібрали суб’єкти господарської діяльності в яких заплановано провести відвідування з метою інформування про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, обстеження щодо наявності незадекларованої праці задля виявлення додаткових резервів наповнення бюджету та Пенсійного фонду.

В ході зустрічі керівник пенсійного фонду довела присутнім , що з 1 січня функції фонду соцстрахування переходять до пенсійного фонду. Відтепер Пенсійний фонд України виплачуватиме:
– допомогу з тимчасової втрати працездатності (“лікарняні”);
– допомогу з вагітності і пологів (“декретні”);
– допомогу на поховання застрахованим особам, в т. ч. потерпілим на виробництві;
– одноразові та щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві, членам їхніх сімей.

                      Відділ з питань праці, аудиту та соціально-трудових відносин

Перейти до вмісту