«Все буде перемога!»: у Дрогобичі пройде благодійний захід на підтримку ЗСУ

26 Квітня 16:38

Під такою назвою та закликом у Дрогобичі 28 квітня відбудеться благодійна акція та ярмарок на підтримку ЗСУ. Як розповіла начальниця відділу культури та мистецтв Леся Татарська, захід стартує 28 квітня в обідню пору, на Площі Ринок.

Народний дім імені І.Франка та будинки культури із сіл територіальної громади, музеї міста, а також благодійні та громадські організації відкриють наш захід благочинним ярмарком. Продаватимуть крафтову продукцію та солодощі. Частину виручених коштів буде скеровано на допомогу ЗСУ, – наголошує Леся Татарська.

Окрім продажу домашніх смаколиків на гостей та корінних мешканців Дрогобича чекає і музична благодійна акція. Мова іде про виступ колективів Львівського академічного музично-драматичного театру імені Ю.Дрогобича, народних колективів міста та зіркових гостей. Серед них – Андрій Князь, Андрій Заліско, гурт «Цвіт Кульбаби» та «Мері». Під час виступів артистів також триватиме благодійний збір коштів. Захід організовує Управління культури та розвитку туризму.

Наші військові щоденно виборюють для нас перемогу із зброєю в руках. Ми ж ведемо боротьбу на культурному фронті. Бо тільки з передачею від покоління до покоління культурних цінностей та надбань нашого народу ми продовжуємо жити як нація та розвиватися. Наголошую – захід благодійний, усі виручені кошти ми передамо на потреби ЗСУ. Мусимо належно тримати як військову, так інформаційну і культурну оборону нашої держави! Бо в єдності наша сила і спільно переможемо, – зазначає Леся Татарська.

Тож, 28 квітня, на Площі ринок в обіднє пору стартує благочинний ярмарок, а в 16:00 год. – благодійна музична акція «Все буде перемога!».

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту