Вперше до Дрогобича завітав Надзвичайний та Повноважний посол Латвії в Україні

5 Березня 9:28

У Дрогобичі з робочим візитом побувала латвійська делегація на чолі з Надзвичайним та Повноважним послом Латвії в Україні Юрісом Пойкансом.

Разом з Послом до Дрогобича завітали Едвінс Северс –Третій Секретар Посольства Латвії в Україні, Айнарс Межуліс – представник Латвійського агенства інвестицій та
розвитку в Україні, Ерік Нагліс – Військовий аташе Латвії в Україні, Ренарс Волкс – керівник господарської частини Посольства Латвії в Україні.

За доброю українською традицією, делегацію зустріли з короваєм на вході до Ратуші. Відтак поважних гостей привітав на дрогобицькій землі міський голова Тарас Кучма.

Офіційна зустріч відбулася у кабінеті міського голови.

Тарас Кучма подякував латвійцям за партнерську співпрацю, обмін досвідом, оздоровлення дітей та військових.

В ході обговорення російсько-української війни секретар ради Орест Каракевич також висловив гостям подяку за підтримку українського війська.

Посол Юріс Пойканс наголосив на важливості партнерської співпраці не лише в галузі культури, а й освітній та промисловій.

Також обидві сторони обговорили реалії та перспективи Дрогобицької територіальної громади: про відновлення машино-будівної індустрії, розвиток галузі охорони здоров’я, інфраструктури. Говорили й про проблему сортування та утилізації сміття. Обмінялися досвідом боротьби з коронавірусом.

У підсумку сторони домовилися про співпрацю в галузях освіти, підприємництва та діджиталізації.

Також цього дня Айнарс Межуліс провів робочу зустріч з підприємцями Дрогобицької громади, в ході якої запропонував співпрацю з Латвійськими компаніями.

Окрім ділових зустрічей делегація оглянула НВК «Zefir» та туристичні родзинки міста: Хоральну синагогу, Церкву Святого Юра, солеварню, центр міста, побували на оглядовому майданчику Вежі Ратуші.

Чат-бот Гаряча лінія