Виходять на міжнародний рівень: учні Ліцею імені Б. Лепкого навчатимуться на освітній програмі від американської компанії Solve.Care

24 Січня 16:16

23 січня у Дрогобицькому науковому ліцеї імені Богдана Лепкого відбулось офіційне відкриття IT-лабораторії Care.Schools за сприяння IT-компанії Solve.Care спільно з Concordia International College.

Care.Schools – це Міжнародна дистанційна школа, яка доповнює середню освіту в Україні та дозволяє дітям отримати подвійний атестат про закінчення середньої освіти України та Канади.

Як зазначила керівниця програми в Україні Галина Косовець, з атестатом Міжнародної дистанційної школи діти матимуть змогу вступити в університет Великобританії, Канади, США та будь-якої англомовної країни світу. Окрім цього, після навчання діти значно збагатять свій словниковий запас, зможуть розуміти, вільно спілкуватись та мислити англійською мовою.

Сьогодні перед вами відкриваються дуже великі можливості. Адже ви не лише можете гарно вивчити англійську, але й отримати подвійний атестат за середню освіту. Оскільки, паралельно з вашим звичним навчаннями, ви будете онлайн здобувати ще нові знання іноземною мовою. Отримуйте ці знання з задоволенням і тоді ви точно досягнете успіху, – звернулась до учнів Галина Косовець.

Зараз за даною програмою в онлайн-форматі й на безоплатній основі навчаються 15 найуспішніших учнів Ліцею імені Б. Лепкого. Для комфортного навчання компанія Solve.Care надала Ліцею дев’ять макбуків. Кожна дитина має свій особистий кабінет, в якому їй призначені предмети, які перегукуються зі шкільною програмою. Навчальними матеріалами є книги з читання, математики, англійської мови, природничих наук, суспільних наук тощо. Окрім цього, в системі доступні книги для читання на вибір учня, відповідно до їхніх вподобань та зацікавлень.

Окремою перевагою освітньої-платформи є те, що вчитель та учень можуть спостерігати за прогресом у навчанні, відстежувати скільки часу дитина витратила на освоєння матеріалу та проходити тестування.

Все, що ми робимо – ми робимо для дітей за заради їх успішного і щасливого майбутнього. В умовах сьогодення, ми не дамо ворогам зламати нас та не дамо понизити якість нашої освіти. Сьогодні ми зібрались не лише для того, щоб ви отримали високі знання, а й для того, щоб ви були достойними суперниками у конкурентному світі, – прокоментувала директорка Ліцею Наталія Ластов’як.

Привітати школярів з новими починаннями завітав міський голова Дрогобича Тарас Кучма, який зазначив, що навчання в межах Care.Schools – це чудова нагода збагатити свої знання та відкрити для себе нові горизонти.

Відкриття IT-лабораторії – це один з етапів переходу від просто освіти до якісної та передової. Вам зараз дається можливість запізнати іншу мову, інший світ та культуру. Однак пам’ятайте: ви навчаєтесь, розвиваєтесь та здобуваєте нові навички, щоб примножувати багатства рідної держави. Адже саме вам піднімати та творити нову Україну та бути освіченими патріотами свого краю. Бажаю наснаги, наполегливості, цікавості та нових звершень, – привітав учнів Тарас Кучма.

Окрім присутніх у класі, до школярів за допомогою онлайн-зв’язку звернувся і генеральний директор IT-компанії Solve. Care меценат і благодійник Прадіп Гоед, який привітав школярів з новим стартом у навчанні та побажав учням бути спраглими до нових знань, наполегливими, а всі можливості для цього їм нададуть. Сам Прадіп та його компанія всіляко підтримують Україну з перших днів повномасштабного вторгнення та неодноразово відвідували Дрогобич.

На завершення з вітальним словом до школярів звернувся керівник відділу освіти Віталій Вовків.

Обов’язково користуйтесь цією унікальною можливістю, яка для вас з’явилась. Якщо ви хочете бути успішними у житті – працюйте і не здавайтесь. Легкої праці немає, але лише старанно та пильно навчаючись, ви побачите результат. Триматиму за вас кулаки, успіху вам та нових звершень, – звернувся до школярів Віталій Вовків.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту