«Вечір спортивної слави»: у Дрогобичі з нагоди Дня міста відзначать кращих тренерів та спортсменів | Відео

7 Вересня 14:34

Захід приурочили Дню міста Дрогобича та Дню фізичної культури і спорту. Дійство відбудеться 9 вересня о 17:00 год в Народному домі імені Івана Франка. Як наголосила Оксана Сотрихіна, керівниця відділу фізичної культури та спорту ДМР – свято для спортсменів, тренерів та людей, які пов’язали своє життя з фізичною культурою та спортом.

Дрогобич завжди славився спортивними досягненнями та високими результатами, як на всеукраїнській, так і на міжнародній аренах. В нашій громаді багато гідних спортсменів та тренерів, які вірно служать спорту, а також багато спортивних клубів, що надають послуги в різних напрямках фізкультурної діяльності для всіх бажаючих. Тож після кількарічної перерви відновлюємо «Вечір спортивної слави», щоб гідно відзначити та подякувати спортсменам за їхні досягнення для рідного міста, – прокоментувала Оксана Сотрихіна.

У програмі свята, окрім нагородження, виступи студентів Дрогобицького фахового музичного коледжу імені Василя Барвінського, спортсменів зі спортивної акробатики Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи ім. Боберського, а також спортивного клубу бального танцю «Лібертанго», танцювального клубу «Ультра» та ансамблю народного танцю «Верховинка».

Перейти до вмісту