Вакцинація на Дрогобиччині не збавляє обертів – станом на 23 листопада від ковіду привито понад 22,4% осіб

24 Листопада 16:42

Про це повідомив заступник начальника відділу охорони здоров’я з лікувальної роботи Святослав Кучерявий. Із старту кампанії вакцинації, станом на 23 листопада, на Дрогобиччині першу дозу вакцини отримали 31 751 особа, це становить 32,6%. Другою дозою вакцини привито 21 825 осіб, що становить 22,4%.

За словами Святослава Кучерявого, за останню добу, 23 листопада, вперше вакцинувалися 288 осіб, другою дозою провакциновано 543 особи.

Ажіотаж на вакцинацію поступово спадає, однак черги в пунктах вакцинації зберігаються. Щоденно ми вакцинуємо в Дрогобичі понад 800 осіб, був період, що за добу вакцинували 1000 бажаючих, а той більше. Маємо в наявності 4 дози вакцини – Pfizer, Moderna, AstraZeneca, CoronaVac, – повідомив Святослав Кучерявий.

Також за твердженнями Святослава Кучерявого, в осінньо-зимовий період, коли посилюється захворюваність на ГРВІ та ГРИП, пацієнтів, які мають ознаки будь які ознаки ГРВІ скеровують на швидкий ПЛР-тест.

Що стосується захворюваності на ковід серед дітей, то за минулий тиждень, за статистикою відділу охорони здоров’я, підтверджено 6 випадків захворюваності серед дітей. Із них – четверо шкільного віку, двоє – дошкільного.

На щастя, діти, зазвичай, переносять недугу в легкій або середній формі, і перебувають на амбулаторному лікуванні. В окремих випадках, коли діагностовано важку форму захворюваності – тоді таких дітей скеровують на лікування до Львова в «Охмадит», – наголосив Святослав Кучерявий.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту