Бориславу – 634! Тарас Кучма привітав громаду міста-сусіда із уродинами

13 Вересня 13:46

Впродовж 11-12 вересня у Бориславі пройшли святкування Дня уродин міста. Спільно із головами сусідніх громад, міжнародними партнерами, підприємцями та гостями, на офіційній частині у вузькому колі друзів та побратимів міста нафтовиків, побував і міський голова Дрогобича Тарас Кучма. Очільник громади привітав місто сусід із уродинами та побажав подальшого розвитку.

Ми раді, коли місто-сусід розвивається, чого і бажаємо як очільнику, так і усім його мешканцям! Нехай місто чорного золота продовжує усі започатковані позитивні зміни. Адже в останні роки ви суттєво підтягнули туризм та інші галузі. Радіємо вашим перемогам і тішимося з того, що маємо неподалік такі потужні громади, як Борислав, – зазначив у вітальному слові Тарас Кучма.

Окрім цього бориславців зі святом, а також працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості вітали делегації із польського міста-партнера Ломжі та делегація із Новоград-Волинського – міста, з котрим нещодавно підписано угоду про співробітництво.

Кульмінацією заходу стало відзначення міським головою Борислава Ігорем Яворським тих, хто трудиться в Бориславі та докладає максимум зусиль для соціально-економічного розвитку та процвітання громади.

Під завершення учасникам зустрічі було продемонстровано презентацію про Борислав, яка включала історичний екскурс, розповідала про відомих осіб, які були пов’язані з містом, та про події, які тут відбувались і кардинально змінили не лише наш край, а й стали передумовою для розвитку світової індустрії.

Додамо, у рамках святкування Дня міста Борислава відбувся ряд заходів, серед яких спортивні змагання, чемпіонат з раллі, перегляд кінофільмів, розважальні заходи для дітей, виставки, майстер-класи, хореографічні та музичні виступи.

На завершення урочистостей пройшов святковий концерт за участю відомих українських артистів та гуртів. Серед них — Всюдисвоя (Уляна Малиняк), Ростислав Кушина, PATSYKI Z FRANEKA та KALUSH.

Також 12 вересня, до Дня міста Борислава у центральній частині парку була представлена арт-зона.

Чат-бот Гаряча лінія
Перейти до вмісту