Близько 22,5 мільйонів гривень з місцевого бюджету перерахували на допомогу для ЗСУ, ВПО та безпекові програми

5 Жовтня 17:44

З початку повномасштабного вторгнення росії на терени України, Дрогобицька громада стала новою домівкою для людей, які вимушені виїхати з зони бойових дій. Маючи налагоджені партнерські відносини закордоном, оперативно вдалося налагодити постачання гуманітарної допомоги для ВПО та громад, які опинилися в епіцентрі бойових дій. Та найвагомішою допомогою є підтримка Збройних сил України.

Лише з бюджету Дрогобицької міської територіальної громади додатково було виділено субвенцій державному бюджету в розмірі близько 22,5 мільйонів гривень. Для реалізації програм військових частин та територіальної оборони надано близько 10,3 мільйонів гривень. На реалізацію програми профілактики злочинності на території громади виділено 900 тисяч гривень. На програму захисту населення від надзвичайних ситуацій скеровано 249 тисяч гривень.

Також надано бюджетні кошти на облаштування житла для ВПО у Дрогобичі та Стебнику. Загальна сума становить близько 8,3 мільйони гривень. 1,5 мільйона гривень виділили для реалізації програми зі створення місцевого резерву продовольства для підтримки ВПО. Також 1 мільйон 250 тисяч гривень виділили на програму фінансування військово-лікарської комісії.

Про це повідомив очільник громади Тарас Кучма під час чергової пресконференції, яка відбулася 5 жовтня у Дрогобицькій міській раді.

Всі видатки було здійснено з урахуванням запитів керівників військових частин та правоохоронних органів.

Перейти до вмісту