АНОНС. Дрогобичан та гостей міста запрошують у Дворик Ратуші на вечір латиноамериканських танців просто неба

4 Вересня 12:23

Rathaos спільно з спортивним клубом бального танцю LIBERTANGO запрошують жителів та гостей міста долучитись до яскравої події літа!

Приходьте самі, чи у компанії рідних та друзів!

У суботу – 21 липня о 19.00 в самому центрі нашого затишного міста, у Дворику Ратуші відбудеться вечір латиноамериканських танців просто неба! Гарна музика та чудовий настрій гарантовано! На Вас чекає:

– майстер –клас з танцю Cha-Cha від тренера СК LIBERTANGO Maryana Metyk (де кожен бажаючий незалежно від віку зможе опанувати базові кроки) – показові виступи вихованців СК LIBERTANGO – довільна танцювальна обстановка – для всіх спраглих у безкоштовному доступі – вода від ТМ Моршинська

Танцювальні заходи відіграють важливу соціальну роль, оскільки це чудова нагода для приємного спілкування, нових знайомств та розваг. Танці піднімають настрій та підтримують фізичну форму.

Якщо Ви вважаєте, що не вмієте чи не любите танцювати, то не вагайтесь, – приходьте, адже на нашому заході пануватиме невимушена танцювальна атмосфера, а це означає, що можна просто насолоджуватись спогляданням як танцюють інші, це теж цікаво, і хтозна, можливо і Вам закортить спробувати.

Ведуча вечора – Єва Райська

Чат-бот Гаряча лінія