Андрій Ковч: До 14 липня комунальні служби впорядкують благоустрій на Полі Скорботи

4 Червня 20:46

У Дрогобичі готуються до масштабного поминального заходу – поховання 78 останків жертв політичних репресій НКВС, які віднайшли у 2019 році у саду, який межує поруч з територією Меморіалу «Тюрма на Стрийській». Пошуковими роботами займалося КП ЛОР «Доля». 14 липня чин поховання планують провести на Полі Скорботи, де у 1991 році поховали 486 останків, віднайдених на території сучасного Меморіалу «Тюрма на Стрийській».

У п’ятницю, 4 червня, за дорученням міського голови Тараса Кучми, на Полі Скорботи відбулася виїзна нарада заступника міського голови Андрія Ковча, заступника керівника Департаменту міського господарства Ростислава Пошивака та керівника КП «Служба муніципального управління» Володимира Суди.

Посадовці оглянули територію Поля Скорботи, стан доріжок, центрального хреста, прилеглої території. Визначили місце поховання останків.

«Поховання останків цих жертв, які були віднайдені поруч з Меморіалом «Тюрма на Стрийькій» – наш християнський обов’язок. Сьогодні ми оглянули територію, де відбудеться чин поховання. Разом з комунальниками ми намітили план дій. До дня поховання, 14 липня, комунальні служби впорядкують благоустрій на Полі Скорботи», – прокоментував Андрій Ковч.

Чат-бот Гаряча лінія