Жодного факту втручання з боку міського голови Дрогобича в діяльність судді Дрогобицького міськрайонного суду не встановлено, — Вища рада правосуддя

Суддя Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Зоряна Павлів звернулася до голови Вищої ради правосуддя Ігоря Бенедисюка та до Генерального прокурора України Юрія Луценка з повідомленням про втручання міського голови Дрогобича Тараса Кучми в її діяльність як судді щодо здійснення правосуддя.

Про це інформувало видання «Закон і Бізнес».

Заслухавши Голову Вищої ради правосуддя Бенедисюка І.М. стосовно висновку члена Вищої ради правосуддя про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя за результатами перевірки повідомлення про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя, встановила:

до Вищої ради правосуддя надійшли повідомлення судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Павлів З.С. про втручання в її діяльність як судді щодо здійснення правосуддя з боку голови Дрогобицької міської ради Кучми Т.Я. (вхідний №1972/0/6-18 від 23 квітня 2018 року, вхідний №1972/1/6-18 від 2 травня 2018 року).

За результатами перевірки членом Вищої ради правосуддя Артеменком І.А. повідомлень судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Павлів З.С. не встановлено фактів втручання в її діяльність як судді, а також дій, що несуть загрозу незалежності суддів та авторитету правосуддя, про що складено відповідний висновок.

Вища рада правосуддя погоджується з висновком члена Вищої ради правосуддя Артеменка І.А. про відмову у вжитті заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя за вказаними повідомленнями.

Відтак, керуючись статтями 3, 73 ЗУ «Про Вищу раду правосуддя», пунктами 9.1, 23,5 Регламенту Вищої ради правосуддя, Вища рада правосуддя вирішила:

затвердити висновок члена Вищої ради правосуддя Артеменка І.А. про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя за повідомленням судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Павлів З.С. (вхідний №1972/0/6-18 від 23 квітня 2018 року, вхідний №1972/1/6-18 від 2 травня 2018 року).

Про це йдеться у рішенні Вищої ради правосуддя №2061/0/15-18 від 26 червня 2018 року «Про затвердження висновку члена Вищої ради правосуддя про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя».

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні