Завдяки активності мешканців ОСББ та підтримки керівництва міста ще два будинки у Дрогобичі перебувають на завершальному етапі комплексної термомодернізаці на суму близько 9 млн грн.ФОТО

Ще наприкінці вересня 2016 року в рамках Проекту ЄС/ПРООН відбулося урочисте підписання угод щодо впровадження мікропроектів із комплексної термомодернізації двох будинків ОСББ у місті Дрогобичі на вулицях Самбірській, 92 та Трускавецькій, 17. Тристоронню угоду було підписано між Дрогобицькою міською радою, головами ОСББ та керівником ЄС – ПРООН в Україні.

У рамках комплексної термомодернізації передбачено утеплення фасаду, даху та підвалів, заміна вікон та дверей, заміна каналізацій та інше.

У вівторок, 11 липня, у Дрогобич з метою моніторингу виконання робіт згідно з підписанами угодами прибули керівники ЄС/ПРОН в Україні. В межах моніторингу керівниками ЄС/ПРООН спільно з начальником відділу економіки Дрогобицької міської ради Володимиром Ліснянським було оглянуто два об`єкти — будинки ОСББ на вул. Самбірській та Трускавецькій.

Варто зазначити, що опісля завершення робіт на вказаних об`єктах проводитиметься моніторинг щодо економії газо-, електро- та водопостачання.

Згідно програми 75% фінансування виділяє ЄС-ПРООН, 20% — міська рада, а 5% — мешканці будинків.

Загальний бюджет по утепленню багатоквартирних будинків вул. Самбріської, 92 склав близько 4 млн. 810 тис грн., з них: 4, 087 млн грн. — кошти ЄС/ПРООН, 810, 056 тис грн. — кошти місцевого бюджету та ОСББ «Терен 4».

Утеплення багатоквартирного будинку ОСББ «Трускавецька, 17» обійдеться загальною вартістю в 4 млн. 240 тис., з яких 3,443 млн грн. — кошти ЄС/ПРООН, 865,9 тис грн. — кошти місцевого бюджету та ОСББ.

\

Читайте також: