Заступники міського голови Дрогобича зустрілися з представниками спеціальної спостережної місії ОБСЄ в Україні

У п’ятницю, 16 червня, перший заступник міського голови Дрогобича Ігор Герман та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Володимир Коцюба провели робочу зустріч з представниками спеціальної спостережної місії ОБСЄ в Україні, обговоривши ситуацію та стан забезпечення безпеки у місті.

Не лише ситуацію в Україні у наслідок військової агресії, роботу з демобілізованими військовими та переселенцями досліджують представники ОБСЄ, а й питання взаємодії влади та правоохоронних органів, громадської безпеки, процеси децентралізації та діяльність волонтерських організацій.

Відповідаючи на питання представників моніторингової місії, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів зазначив, що з метою попередження виникнення небезпечної ситуації в місті з міського бюджету планується фінансування програмаи «Антитерор». Також Володимир Коцюба наголосив, що по місту вже встановлено 16 камер відеоспостереження, які відслідковуються правоохоронними органами. Більше того посадовець розповів, що задля підвищення рівня безпеки в місті та взаємодії керівництва міста з правоохоронними органами у Дрогобичі створено КП «Муніципальна варта». До складу муніципальної варти входять демобілізовані учасники АТО, спільно з правоохоронцями патрулюють вулиці міста.

Щодо адміністративної реформи, перший заступник міського голови Ігор Герман повідомив, що на разі проводиться низка переговорів з сільськими головами навколишніх сіл, які на добровільних засадах мають можливість увійти до складу об’єднаної територіальної громади з центром — містом Дрогобич. Також Ігор Герман проінформував присутніх, яким чином здійснюється соціальний захист внутрішньо переміщених осіб та учасників антитерористичної операції.

«На разі у місті існує проблема з працевлаштуванням демобілізованих учасників АТО. Проте керівництвом міста здійснюється низка заходів спрямованих на залучення інвесторів, що призведе до створення нових робочих місць.», — наголосив перший заступник міського голови на завершення зустрічі з представниками місії ОБСЄ.

Читайте також: