Заступник міністра Мінрегіонбуду відзначив стратегію сталого розвитку Дрогобич-Smart City

Наприкінці червня, перебуваючи з робочим візитом у Києві, керівник КУ «Інститут міста» Володимир Кондзьолка зустрівся з заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Левом Парцхаладзе та начальником управління Мінрегіону Надією Бондарчук.

Під час зустрічі сторони обговорили стратегії сталого розвитку громад з використанням інструментів Smart City. Відтак Володимир Кондзьолка презентував практику впровадження Дрогобич – Smart City у нашому місті, яка демонструє перспективність організації стратегічного розвитку на інноваційній основі.

Згодом Лев Парцхаладзе на персональній сторінці Facebook відзначив про зустріч з керівником «Інституту міста » Дрогобича, що є показником правильного напрямку роботи керівництва міста та можливості подальшої взаємної співпраці у сфері розвитку Дрогобича.

Також Міністр зазначив, що на зустрічі обговорювали стратегії сталого розвитку громад на прикладі Дрогобич-Smart City, та підкреслив, що нові прогресивні технології та інтегрований розвиток – те, що потрібно нашим містам.

Читайте також: