АНОНС. Запрошуємо представників сфери ІТ до участі у стратегічній сесії “Розвиток сфери інформаційних технологій у м. Дрогобичі”

Запрошуємо представників сфери інформаційних технологій до участі у стратегічній сесії “Розвиток сфери інформаційних технологій у м. Дрогобичі”, яка відбудеться 26 червня о 16:00 (кабінет №31).

Протягом весни 2017 року в м. Дрогобичі відбулось кілька круглих столів за участі фахівців зі сфери інформаційних технологій. Основними висновками зборів стали думки про наявність перспектив розвитку інформаційних технологій у місті при створенні відповідних умов. Було висловлено чимало ідей про заходи, які потрібно було б першочергово здійснити, щоб дати поштовх розвитку ІТ у Дрогобичі.

Щоб зібрати всі думки та створити відповідні робочі групи для втілення ідей у приміщенні міської ради (каб. 31) 26 червня 2017 року о 16.00 буде проведена стратегічна сесія з розвитку інформаційних технологій у Дрогобичі. Результати сесії надалі мають бути враховані у стратегії розвитку міста та при написанні відповідних міських програм.

До участі в стратегічній сесії запрошуються представники сфери ІТ, представники сфери освіти в галузі ІТ, дотичні представники органів місцевого самоврядування та інші зацікавлені особи.

Щоб взяти участь у стратегічній сесії потрібно до 23:59 23.06.2017 заповнити реєстраційну форму https://goo.gl/forms/DZBid2VpIU133NM02

Стратегічну сесію проводитиме Христина Яблонська – директор навчального центру “Кузня Кадрів”, викладач УКУ, фасилітатор ICA-Ukraine, фахівець з стратегічного планування та управління проектами.

Читайте також: