Запрошуємо до участі у семінарі: Концепція розвитку паркової зони у Дрогобичі

На сьогодні у Дрогобичі склалась така ситуація, що місто фактично не має жодного парку, який би був функціональним для жителів міста, оскільки їх проектування відбувалось без врахування потреб мешканців та вони вже давно потребують реконструкції.

В рамках проекту “Залучення громади до формування концепції розвитку міських парків” ГО “Український молодіжний прорив” спільно з ініціативною групою мешканців міста “Дрогобич – мій дім” в партнерстві з КУ “Інститут міста Дрогобича” та ГО “Всеукраїнське об’єднання “Єднаюча сила” працюватимуть над створенням концепції розвитку паркової зони по вул. Лесі Українки (біля Народного Дому), вул. І. Франка (напроти головного корпусу ДДПУ та вул. Т. Шевченка (за біологічним факультетом ДДПУ).

Оскільки ці три парки знаходяться поряд із навчальними корпусами ДДПУ, тому потенційними користувачами дрогобицьких парків мала б бути в першу чергу молодь (14% населення міста – студенти, 11% – учні). Також цільовою аудиторією проекту є сім’ї з дітьми дошкільного віку (7% населення міста – діти дошкільного віку) та мешканці, старші 65 років (18% населення міста).

Крім того щодо одного із парків існує можлива загроза скорочення його площі (при тому, що відповідно до українських норм на 1000 осіб мало б припадати 10 Га зелених насаджень). Тому в Дрогобичі зелені зони мали б становити не менше 760 Га, вони ж займають площу лише 300 Га, тобто в 2,5 рази меншу за площу за визначену нормами.

Тому створення концепції розвитку трьох парків мало б передбачати як збереження існуючої площі парків так і розвиток парків відповідно до потреб громади.

В рамках початку роботи над концепцією розвитку трьох парків м. Дрогобича 21 серпня о 11.00 у Будинку “Самарянин” (конференц-зал) розпочнеться семінар за участі експертів Олександри Сладкової, керівника відділу урбаністики ЛКП “Інститут просторового розвитку м. Львова”, та Христини Яблонської, викладача УКУ, TOP-фасилітатора.

Для того щоб взяти участь в семінарі надсилайте листа зі своїми контактами на наступну електронну адресу: ump.drogobych@gmail.com
Тел. для довідок: 097-950-22-59

Цей прес-анонс був підготовлений в рамках конкурсу міні-грантів проекту «Київський діалог» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Німеччини. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО “Український молодіжний прорив” і жодним чином не відображає точку зору проекту «Київський діалог»”.

ГО “Український молодіжний прорив”

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: