Запрошуємо до участі у безкоштовному семінарі «Партиципаторний бюджет у Дрогобичі: шлях до налагодження діалогу у громаді»

15 Червня 0:00

«Партиципаторний бюджет у Дрогобичі: шлях до налагодження діалогу у громаді» – тема семінару, який проходитиме у готельному комплексі «Фата моргана» с. Дережичі Дрогобицького району 21 – 23 червня 2017 року.

Учасники семінару матимуть змогу ознайомитися з досвідом польських та українських громад щодо активізації участі громадян у прийнятті рішень, методологією реалізації громадського бюджету.

Будуть розглянуті теми щодо розвитку громадського бюджету: інструменти заохочення мешканців, адміністрування процесу, міжнародний та український досвід, шляхи досягнення консенсусу між учасниками процесу, створення центрів локальної активності

Передбачається обговорення принципів і механізмів співпраці громадськості та міської влади, визначення партиципаторного бюджету, як шляху до налагодження діалогу у громаді.

Захід відбуватиметься у рамках Проекту «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», у межах якого здійснюється підтримка українських міст, громад у запровадженні бюджетів участі, що передбачає: проведення семінарів, тренінгів, надання консультацій та супроводження процесу запровадження громадського бюджету, проведення навчальних візитів, фінансову підтримку інформаційної кампанії та організації етапів громадського бюджету, надання програмного забезпечення для здійснення голосування мешканців.

Проект «Публічні бюджети від А до Я» реалізується Фондом Східна Європа та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу та Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який впроваджується Федерацією канадських муніципалітетів та фінансується Міністерством міжнародних справ Канади.

До участі у семінарі запрошуються члени комісії з питань громадського бюджету, автори проектів, депутати, представники, громадських організацій, посадовці, громадські активісти, журналісти та інші зацікавлені особи.

Для участі в семінарі слід зареєструватись за посиланням та подати заявку на участь у безкоштовному семінарі: https://goo.gl/forms/U3440wzlHUkYEl3x2

Прийом заявок завершується о 12:00 20 червня 2017 року.

Чат-бот Гаряча лінія