Запрошення до участі у Конкурсі в межах Мікропроекту «Енергозбереження в житловій будівлі»

1. ОСББ «Володимир 46» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують кваліфікованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт в межах Мікропроекту “Енергозбереження в житловій будівлі за адресою вул.В.Великого, 46, в м. Дрогобич. Капітальний ремонт: заміна вікон, оснащення системи освітлення датчиками руху”, м. Дрогобич, Львівської області. Загально-будівельні роботи: Заміна вікон в під’їздах та підвалах. Встановлення датчиків руху світла на сходових клітках.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2. Тендерну документацію безкоштовно можна отримати за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Володимира Великого, 46, ОСББ «Володимир 46» або електронною поштою на запит учасника торгів. Пропозиції повинні залишитись чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 11:00 год. 04 травня 2017 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Розкриття конкурсних пропозицій відбудеться 04 травня 2017р о 11.15 в приміщенні Дрогобицької міської ради, пл. Ринок, 1, м. Дрогобич.

3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: 82104, Львівська обл., м.Дрогобич, вул.В. Великого, 46, кв. 50 ОСББ «Володимир 46» або за телефоном (067) 9401730 голова правління Франкович Галина Володимирівна. (osbb46volodumur@ukr.net).