Запрошення до участі у Конкурсі для виконання робіт в межах Мікропроекту “Енергозбереження в житловій будівлі”

1. ОСББ «Вікторія – Д 103» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують кваліфікованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт в межах Мікропроекту “Енергозбереження в житловій будівлі за адресою вул. Стрийська б.103, в м. Дрогобич. Капітальний ремонт: системи водопостачання та водовідведення, заміна вхідних дверей під’їздів, прилади економії електроенергії. м. Дрогобич, Львівської області. Загально-будівельні роботи: ремонт системи водопостачання та водовідведення, заміна вхідних дверей під’їздів, встановлення датчиків руху світла на сходових клітках, облаштування водоскідних лотків для виводу стічних вод від будинку.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2. Тендерну документацію безкоштовно можна отримати за адресою: Львівська обл., м.Дрогобич, вул. Стрийська, б.103, ОСББ «Вікторія – Д 103» або електронною поштою на запит учасника торгів. Пропозиції повинні залишитись чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 11:00 год. 04 травня 2017 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Розкриття конкурсних пропозицій відбудеться 04 травня 2017р о 11.45 в приміщенні Дрогобицької міської ради, пл. Ринок, 1, м. Дрогобич.

3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: 82100, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Стрийська б.103, кв. 114 ОСББ «Вікторія – Д 103» або за телефоном (096) 7315762 голова правління Марко Вікторія Вікторівна (vika.3ita@gmail.com).

Читайте також: