За самовільну зрізку зелених насаджень у Дрогобичі порушнику загрожує чималий штраф. ФОТО

18 квітня 2018 року до Дрогобицької міської ради надійшла заява громадянина Володимира Шпека з проханням надати дозвіл на зрізку чотирьох дерев за адресою місто Дрогобич, вулиця Стрийська 443/20.

Ділянка на якій росли дерева не є ні у власності, ні у користуванні заявника. Допоки тривала процедура виготовлення дозвільної документації на зрізку дерев, заявником було самовільно зрізано зелені насадження породи ясень, діаметр стовбура кожного дерева близько 64 см.

Про це повідомила інспектор з благоустрою Департаменту міського господарства ДМР Людмила Ільченко.

Також посадовець зазначила, що Володимир Шпек у телефонній розмові підтвердив факт самовільної зрізки дерев. Станом на 8 травня на місці зрізаних дерев виявлено насипи будівельних відходів. За фактом виявленого порушення інспектор з благоустрою звернулася до поліції для фіксації факту самовільної зрізки зелених насаджень та ДП «Дрогобицьке лісове господарство» для визначення породи насаджень та визначення їх кубічної маси.

Опісля матеріали розгляду справи будуть скеровані до Державної екологічної інспекції у Львівській області, яка за фактом правопорушень, відповідно до Постанови КМУ №559 від 8 квітня 1999 року, обчислить розмір шкоди, заподіяної зеленим насадженням. Відтак правопорушнику загрожує штраф у розмірі близько 15 тисяч гривень.

«Такий вчинок вражає своєю зухвалістю та нахабністю, тому ми докладемо усіх зусиль, щоб винуватця притягнути до відповідальності», — наголосила Людмила Ільченко.

Відтак інспектор з благоустрою застерігає дрогобичан від самовільної зрізки дерев на територіях, які перебувають у комунальній власності, та закликає строго дотримуватися порядку видалення дерев, кущів, газонів та квітників у населених пунктах, згідно з Постановою КМУ №1045 від 01.08.2006 року «Про затвердження порядку видалення дерев, кущів, газонів та квітників у населених пунктах».

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: