З нагоди Дня Святого Миколая керівництво міста привітало вихованців ДДТЗДІ «Надія» та ДБ «Оранта». ФОТО

У День Святого Миколая, 19 грудня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно із заступниками Ігорем Германом та Василем Качмарем привітали вихованців дитячого будинку «Орната» та Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей-інвалідів «Надія» зі святом Миколая Чудотворця.

У День Святого Миколая дітлахи ДБ «Оранта» зустріли гостей святковою концертною програмою. Відтак дітям вручили подарунки.

Під час відвідин ДДТЗДІ «Надія», де виховується близько 200 дітей з обмеженими можливостями, окрім привітань, Тарас Кучма та Ігор Герман обговорили з керівництвом закладу шляхи вирішення нагальної проблеми у місті — відсутності єдиного центру, де б проводили заняття як з дітьми та молоддю з обмеженими фізичними можливостями, так і з їх батьками та родичами.

Зазначимо, на разі у Дрогобичі працюють над створенням інклюзивно-ресурсного центру, який в основному орієнтується на забезпечення освітніх потреб дітей з особливими потребами.

«У цей день кожен може загадати бажання. Важливо вірити у диво, але при цьому самому будувати своє життя і Святий Миколай обов’язково буде вам допомагати. Ви ще маленькі, тому слухайтесь своїх вихователів, адже вони дуже люблять вас і хочуть для вас усього найкращого. Бажаю вам міцного здоров’я! Нехай збуваються усі ваші мрії!», — привітав дітей Тарас Кучма.

Зустріч з колективом ДДТЗДІ “Надія”

Зустріч з колективом ДБ “Оранта”

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: