З 1 січня 2018 року у Дрогобичі сім`ї отримуватимуть «Пакунок малюка» при народженні другої і більше дітей

З початку 2017 року у мм. Дрогобичі та Стебнику стартувала програма «Пакунок малюка», яка передбачала надання «Пакунку малюка» сім`ям, у яких народилася третя і більше дітей. Ініціатором цієї програми виступив відділ молодіжної політики, сім’ї та спорту.

Однак, згідно з затвердженим рішенням на засіданні сесії Дрогобицької міської ради, з 1 січня 2018 року «Пакунок малюка» отримуватимуть вже й сім`ї мм. Дрогобича та Стебника, у яких з 1 січня народилася друга і більше дітей.

Про це повідомила начальник відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту Олександра Пашко.

Для реалізації Програми у міському бюджеті на 2018 рік передбачено 180 тис грн, у 2017 році було виділено лише 100 тис грн.

До складу пакунка, як і минулоріч, входить: підгузки, шапочки, сорочечки, штанята-повзуни, сорочечки теплі, бодіки, комплекти, рукавички, вологі серветки, олійки, дитячий крем, присипка, іграшка для немовлят, пляшечки.

Пакунки вручатимуться відповідно до заяви одного з батьків за даними пологового будинку м. Дрогобича, РАЦСу, або на звернення одного з батьків (якщо немовля народилося не в пологовому будинку, але при умові реєстрації дитини в місті Дрогобичі або Стебнику) в місячний термін.

Беручи до уваги статистику народжуваності за 2017 рік в Програмі передбачено 250 пакунків. Загальна вартість «Пакунку малюка» у 2018 році становить 720 грн. У 2017 році загальна вартість становила 630 грн.

За детальною інформацію щодо отримання «Пакунку малюка», рекомендуємо звертатися у відділ молодіжної політики, сім’ї та спорту за адресою: пл. Ринок, 1, кабінет №33.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: