Єднання з природою

На світі існує безліч розваг та забав, але єднання з природою приносить нам одне з найбільших задоволень! Можливість побувати на вершині гори, побачити неймовірні пейзажі, вдихнути чисте, п’янке повітря карпатських гір – це чудовий спосіб відновлення душевної рівноваги, отримання заряду позитиву та енергії!

29 вересня -1 жовтня молодь Стебницької ЗОШ №6 мала можливість побувати в унікальному куточку нашого краю – Українських Карпатах!

Дитяча туристична база “Карпати” (с.Дубина, Сколівського р-ну) гостинно відчинила для нас двері! З турбази “Карпати” учні, вчителі (Федорів М.Р., Герасимчук О.В.), медик Рик О.І. здійснили чудову мандрівку за маршрутом – Кам”янецький водоспад, озеро Журавлине (“Мертве”), с.Волосянка (крісельний підйомник “Захар Беркут”) – г.Високий Верх (1242м над р.м.) Сколівські Бескиди (масив) – наскельна дерев”яна фортеця “Тустань” ІХ ст. (с.Урич)

Водоспад “Кам’янка” на однойменній р.Кам’янка Сколівського р-ну Львівської області належить до національного природного парку “Сколівські Бескиди” і є геологічною пам’яткою природи та об’єктом рекреаційного туризму!

Село Волосянка, в якому діє канатна дорога на г.Високий Верх, дає можливість оцінити красу української гірської природи, побачити панораму навколишньої місцевості і навіть простори Закарпаття!

Фортеця “Тустань” – наскельна дерев”яна фортеця, яка розташована на скелях-пісковиках висотою 85м.  вразила нас особливо!  Виникла ця оборонна споруда в ІХст, як митний та оборонний пункт, заснований племенами Білих Хорватів. Укріплення контролювали Великий шовковий торгівельний шлях з Китаю в Португалію та Соляний шлях, що проходив з Галичини в країни центральної Європи!

Під час мандрівки панувала атмосфера радості, любові та взаємодопомоги! Кожен намагався допомогти один одному, усміхнутись, привітатися, сказати тепле, щире слово!Незабутнє враження залишили неповторні карпатські краєвиди, річки, озера, водоспади! Голубе небо, смарагдові полонини, смереки, бурхливі гірські потоки, п”янке повітря – не залишили нас байдужими! (будемо згадувати зимовими довгими вечорами)!

Це було ФАНТАСТИЧНО! Це було НАДЗВИЧАЙНО! Це було просто ФЕСТ!

Це була не пуста трата часу, а життя з Богом, з іншими і для інших!

Вч. географії Герасимчук О.В.

 

Читайте також: