Ямковий ремонт у Дрогобичі проводитимуть новою спецтехнікою, яку закупили для КП «КМГ». ФОТО. ВІДЕО


Впродовж останніх двох років у Дрогобичі ямковий ремонт виконували за допомогою спецтехніки, яка працює методом напилення спеціальної асфальто-щебеневої суміші.

Як зазначають у Департаменті міського господарства ДМР, такий метод є ефективним та якісним. Оскільки техніку, за допомогою якої можливо проводити цей вид робіт орендували, цього року таку установку придбали для господарства міста Дрогобича.

Як повідомили у Департаменті міського господарства, установку ямкового ремонту струменевим методом «MADPATCHER» модель МРА 6.5 W придбано за 1 млн 842 тисячі гривень разом з ПДВ у ТОВ «Пролог ТД». Оскільки тип цієї установки передбачає кріплення на шасі автомобіля, з метою економії коштів, цю установку встановили на автомобілі МАЗ-533702, який знаходиться на балансі КП «КМГ». Виробником цієї установки є польська фірма «Madrog Construction».

Згідно з технічною документацією, новопридбану спецтехніку використовуватимуть для закладення тріщин, вибоїн, а також пошкоджень в асфальто-дорожньому покритті за допомогою суміші асфальтної емульсії та щебеня, без попередньої обробки ремонтної поверхні. Важливим аргументом при виборі цієї спецтехніки є її технічна можливість проводити ремонті роботи навіть при низьких температурах, оскільки система підігріву установки підтримує постійну температуру бітумної емульсії.

Вже цього тижня новопридбану спецтехніку було залучено до ремонту дорожнього покриття на вулиці Володимира Великого.

Пряма мова фахівця КП «Комбінат міського господарства» з питань автотранспорту Валентина Макрицького:

Нагадаємо, впродовж останніх двох років фонд міського господарства було поповнено новопридбаними каналопромивною машиною для обслуговування мереж КП «Дрогобичводоканал», сміттєвозом на шасі МАЗ-5340С2 для КП «Комбінат міського господарства» та мінінавантажувачем ІСВ 155 для КП «Комбінат міського господарства», який у зимовий період залучають до розчищення пішохідних зон міста.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: