Якщо є бажання працювати, то робота є!

Водія автотранспортних засобів, машиніста бульдозера, слюсаря-ремонтника з ремонту транспортних засобів, рятувальника – на посади штатних працівників та начальника складу, старшого водія-моториста, водія-електрозварника, водія-кранівника, начальника контрольно-технічного пункту, механіка-водія-радиста, сапера, фельдшера-рятувальника, начальника електростанції – на військові посади запрошує на роботу 2-й Спеціальний центр швидкого реагування державної служби України з надзвичайних ситуацій. Про потребу в кадрах з’ясовано під час зустрічі фахівця служби зайнятості та представника кадрової служби центру, що відбулася  в середу, 06 червня цього року.

Основним завданням центру є ліквідація надзвичайних ситуацій, розшук, вилучення та розмінування територій, знешкодження вибухо-небезпечних предметів, відновлення території. На сьогодні роботи проводяться на території Львівської області, та при потребі підрозділ залучається до аварійно-відновлювальних  робіт і в сусідніх областях та в межах України.

Брак кадрів – як військовозобов’язаних, так і штатних працівників – болюча тема для кадровиків установи. Тож всіх бажаючих знайти постійну роботу з офіційним працевлаштуванням та стабільною заробітною платою просимо звертатися за адресою:

2-й Спеціальний центр швидкого реагування ДСУзНС

м. Дрогобич вул. Спортивна, 44

тел: 0966551454 – Юрій Іванович

або до відділу взаємодії з роботодавцями Дрогобицької міськрайонної філії Львівського ОЦЗ

тел: (03244) 22389