Якісні інвалідні крісла-візки для людей з особливими потребами

Декілька років поспіль фахівці управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради співпрацюють з компанією “Фенікс-Медікал”, підприємством, яке в рамках державної програми безоплатно забезпечує інвалідів якісними візками.

Лише минулого року управління замовило 15-ть крісел колісних для інвалідів міста Дрогобича. Цього року управління також скерувало на підприємство замовлення для виготовлення інвалідних візків. І от нещодавно 10-ть інвалідів отримали необхідні для них засоби пересування. Усі візки виготовлені з врахуванням індивідуальних параметрів – ваги, зросту, а також рекомендацій медиків і реабілітологів. Окрім того, компанія “Фенікс-Медікал” налагодила свою власну службу доставки, тому візки доставлено до місця проживання кожної людини.

Варто наголосити, що з початку року 18-ть людей з вадами опорно-рухового апарату отримали візки підприємств-виробників усієї України на загальну суму 376,4 тис. грн.
Для забезпечення візком інвалідним необхідно звернутися в управління праці та соціального захисту населення за місцем проживання та надати перелік документів, орієнтовний перелік яких зображено на малюнку.

Отримати детальну інформацію можна у фахівців відділу з обслуговування інвалідів, ветеранів війни і праці міського управління праці та соціального захисту населення.

Прийом громадян відбувається з 8:00 до 17:00, у п’ятницю – з 8:00 до 15:45.
Вихідні дні: субота та неділя.
Телефон для довідок: 410614.

Управління праці та соціального захисту населення
Дрогобицької міської ради

Без імені

Читайте також: