Вже цього місяця результати поіменного голосування засідань виконкому ДМР публікуватимуть у відкритому доступі

Результати поіменного голосування – відкриті дані, які відповідно до чинного законодавства публікують у відкритому доступі. Однак, ця умова є обов’язковою для голосування депутатів органів місцевого самоврядування.

У Дрогобицькій міській раді ще в лютому 2016 року було запроваджено систему поіменного голосування. Відтак всі результати поіменного голосування сесій публікуються у спеціальній рубриці на інтернет-порталі ради. Також у 2016 році, у жовтні виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради було прийнято рішення про поіменне голосування, хоча цієї вимоги законом не передбачено.

Оскільки місто Дрогобич посідає чільне місце серед міст України щодо відкритості та прозорості, недавно було прийнято рішення про запровадження спеціальної рубрики на інтернет-порталі Дрогобицької міської ради, де публікуватимуться результати поіменного голосування засідань виконкому. Усі дані буде продубльовано на інтернет-порталі відкритих даних міста. Згодом усі результати будуть переводитись у машиночитні формати для можливості їх візуалізації.

Нагадаємо, вчора, 8 листопада, заступник міського голови Дрогобича Володимир Коцюба дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів, щоб після чергового засідання виконкому результати поіменного голосування були опубліковані у відкритому доступі.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: