Вироби Мельницького малого учбово-виробничого підприємства «Воля», а також інших підприємств, які мають державне замовлення на виготовлення засобів реабілітації, інваліди та діти-інваліди можуть замовити безкоштовно

Без імені

Звертаємо увагу, що для отримання необхідних засобів реабілітації слід звертатися до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації проживання та представити такі документи:
– паспорт або свідоцтво про народження (для осіб віком до 16 років);
– довідка про присвоєння ідентифікаційного номера;
– довідка про реєстрацію місця проживання для дітей-інвалідів та дітей віком до 18-ти років;
– висновок МСЕК про встановлення інвалідності для інвалідів (для дітей-інвалідів, дітей віком до 18 років та інших осіб – висновок ЛКК);
– індивідуальна програма реабілітації (для інваліда та дитини-інваліда);
– пенсійне посвідчення або посвідчення отримувача державної соціальної допомоги, що виплачується замість пенсії;
– посвідчення, яке підтверджує статус особи, що має право на пільги відповідно до законодавства.

Копії подаються з відповідними оригіналами.

Якщо звертається законний представник інваліда чи іншої особи, подається разом із зазначеними документами паспорт та документ, що підтверджує його повноваження законного представника.

Для отримання детальної інформації просимо звертатися до управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради за адресою: пл.Ринок, 1, каб.№10.

Управління проводить прийом громадян щодня з 8:00 до 17:00, у п’ятницю – з 8:00 до 15:45 .

Телефон для довідок: (03244) 10614.

Управління праці та соціального захисту населення
Дрогобицької міської ради