Винницька Зоряна Ігорівна – учитель року-2018 ЗОШ І-ІІІ ступенів №15

Учитель для школи — це те ж саме, що сонце для всесвіту. Він джерело тієї сили, яка надає руху всій машині. Остання заіржавіє у мертвому заціпенінні, якщо він не зуміє вдихнути в неї життя і рух…Такі слова можна сказати про вчителя польської мови ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Винницьку Зоряну Ігорівну. Якщо вчитель має тільки любов до справи, він буде добрим учителем. Якщо вчитель відчуває тільки любов до учня, як батько, мати, він буде кращим за того вчителя, який прочитав усі книжки, але не відчуває любові ні до справи, ні до учня. Якщо учитель поєднує в собі любов до справи і до учнів, він – досконалий учитель. Педагогу повинні бути притаманні якості близькі до материнських. Як мати віддає своїм дітям все найкраще, так і педагог вкладає свою душу в учнів. У цьому внутрішній зміст професії вчителя. Зоряна Ігорівна саме така. Вона не тільки учитель – предметник, а й знавець дитячих душ.

Для того, щоб досягти значних успіхів у своїй практичній діяльності,  учителька  вміє правильно використовувати принципи і методи педагогічної технології, вміло користується показниками та інструментарієм впливу на особистість дітей, а це – ритміка, голос, лексика вчителя. Тому молода учителька  задає спрямованість у вихованні учнів усім своїм способом життя, володіє педагогічною технологією та крокує в ногу з сучасністю, володіє високою професійною компетентністю незважаючи на свій молодечий вік.

Навчити дітей польської мови – ось наріжний камінь педагогічної діяльності Зоряни Ігорівни. І їй це вдається, вона це вміє і хоче. Вона- активна, комунікабельна, динамічна, вольова, впевнена у собі, толерантна, висококомпетентна. Це її щоденна підготовка до уроків, підбір цікавого матеріалу, зацікавленість своїм предметом, додаткові знання та головне вміння  легко та якісно донести їх до дітей. І тому команда учнів успішно виступила на міській олімпіаді з польської мови. Чотири призових місць вибороли школярі нашої школи. Перше місце виборов Левицький Ігор, учень 9 класу. Друге місце посіла Кулик Соломії, учениця 9 класу. Треті місця зайняли: Лаврик Володимир, учень 9 класу та Голубінка Валерія, учениця 9 класу. Тому важко переоцінити заслуги талановитого педагога, який відкриває перед дитиною двері у світ знань польської мови, впливає на формування його життєвої позиції та пріоритетів, закладає ґрунтовні основи його майбутнього.

Дорога Зоряно Ігорівно, крокуйте і надалі в ногу з часом, будьте завжди  професійно компетентною, бо саме від вас залежить майбутнє наших дітей, майбутнє держави.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні