Виконком Дрогобицької міської ради проводить конкурс на заміщення вакантних посад Головного спеціаліста, юрисконсульта відділу правового забезпечення виконкому Дрогобицької міської ради, на час відсутності основного працівника.

Основні вимоги до кандидатів: повна вища освіта за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста відповідного професійного спрямування (правознавство), стаж роботи за фахом не менш як три роки.

До конкурсної комісії надають наступні документи:
– заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
– заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
– 2 фотокартки розміром 4 х 6;
– копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;
– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)
– копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов праці надається відділом кадрів додатково.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 32. тел. 37168.