Виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради вжито всіх правових заходів щодо припинення будівництва у парку Новонароджених по вул. В. Великого. ФОТО

IMG_7567

Про це на що понеділковій оперативній нараді міського голови з керівниками структурних підрозділів Дрогобицької міської ради повідомив начальник правового відділу міської ради Степан Кулиняк.

У понеділок, 3 квітня, на понеділковій оперативній нараді міського голови з керівниками структурних підрозділів Дрогобицької міської ради міський голова Дрогобича Тарас Кучма порушив питання щодо будівництва, яке відбувається в парку Новонароджених по вул. В. Великого навпроти магазину «Наш край». Надати роз’яснення щодо ситуації, яка склалася навколо продовження капітального будівництва та розірвання угод строкового сервітуту Тарас Кучма доручив начальнику правового відділу Дрогобицької міської ради Степану Кулиняку.

Степан Кулиняк надав відповідні роз’яснення та повідомив про те, які необхідні заходи вже вжито правовим відділом міської ради. Також начальником правового відділу було повідомлено причини, через які склалася така ситуація.

За повідомленням Степана Кулиняка, ще попередньою каденцією Дрогобицької міської ради було прийнято рішення сесії від 23.09.2015 р. № 1728 «Про укладення договорів особистого строкового сервітуту для встановлення та обслуговування об’єктів торгівельного призначення». Вказаним рішенням було надано дозвіл на укладення договорів особистих строкових сервітутів та встановлення і обслуговування об’єктів торгівельного призначення семи підприємцям на території парку Новонароджених по вул. В. Великого.

Враховуючи, що скасування вищевказаного рішення сесії можливо лише в судовому порядку, а Дрогобицька міська рада не мала законних підстав для звернення в суд задля скасування цього рішення, міський голова був зобов’язаний виконати рішення попереднього скликання ради.

Тому, на виконання вказаного рішення 03.10.2016 року було укладено договори про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності між виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради в особі міського голови та договорів з підприємцями.

Однак одразу після того, як на вказаній ділянці розпочались будівельні роботи — які порушують умови договору, на підставі розпорядження Дрогобицького міського голови Тараса Кучми від 21.03.2017 року, було створену робочу комісію, якою проведено обстеження щодо цільового використання земельних ділянок та виконання умов договорів про встановлення строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди для проведення підприємницької діяльності від 03.10.2016.

Комісія встановила, що будівельні роботи по влаштуванню залізобетонного монолітного фундаменту глибиною близько 1 м та шириною 1,2 м по периметру сімох земельних ділянок суперечать умовам укладених угод з підприємцями.

Таким чином, будівельні роботи на вищезазначеній земельні ділянці проводяться без погодження з контролюючими органами та Дрогобицькою міською радою і з порушенням умов п.п. 4.4.5 договорів про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

Копію акту про обстеження земельної ділянки було скеровано в Дрогобицьку місцеву прокуратуру та повідомлено Державну архітектурно-будівельну інспекцію у Львівській області з метою вжиття останніми заходів щодо припинення будівництва.

31.03.2017 року робочою комісією було здійснено повторний виїзд по вулиці В. Великого навпроти супермаркету «Наш Край» (колишнього магазину «Океан») та попереджено про незаконність здійснення будівельних робіт на вказаних земельних ділянках.

Також повідомляємо, що 29.03.2017 року до Господарського суду у Львівській області було подано позовну заяву про скасування рішення сесії Дрогобицької міської ради від 23.09.2015 за № 1728 «Про укладення договорів особистого строкового сервітуту для встановлення та обслуговування об’єктів торгівельного призначення», визнання недійсним договору про встановлення особистого строкового сервітуту та звільнення земельної ділянки, привівши її у стан не гірший, ніж було отримано згідно договору.

«Демократія — це перш за все відповідальність, яку кожна людина повинна усвідомлювати та приймати самостійно. Демократія — не повинна призводити до безвідповідальності та безпорядку», — резюмував Тарас Кучма.

Фото роботи виїздної комісії:

IMG_7543

IMG_7547

IMG_7548

IMG_7549

IMG_7551

IMG_7552

IMG_7554

IMG_7555

IMG_7556

IMG_7558

IMG_7565

IMG_7567

IMG_7569

IMG_7570

Копії позовних заяв:

1 - 0001

1 - 0002

1 - 0003

1 - 0004

1 - 0005

1 - 0006

1 - 0007

1 - 0008

1 - 0009

1 - 0010

Читайте також: