Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради визнав роботу Департаменту міського господарства за осінньо-зимовий період 2016-2017 років задовільною

На черговому засіданні виконавчого комітету Дрогобицької міської ради, яке відбулося у четвер, 20 квітня, члени виконкому заслухали звіт про підсумки роботи Департаменту міського господарства за осінньо-зимовий період 2016-2017 років. Як доповів начальник Департаменту міського господарства Іван Лепкий, у господарській сфері міста за звітний період були труднощі, які пов’язані з фінансовим забезпеченням та технічним виконанням завдань. Однак заручившись підтримкою керівництва міста ситуацію вдалося втримати під контролем.

Основні акценти під час звіту були розставлені над роботою комунальних служб у зимовий період та ремонтом доріг у місті. За словами Івана Лепкого у зимовий період було використано близько 280 тон соляної піскосуміші, що своєю чергою дало можливість втримати під час снігопадів та ожеледиці дороги міста в належному стані.

Щодо ремонту доріг, то у місті запроваджено нову практику часткового капітального ремонту. З-поміж переліку вулиць, які продовжать ремонтувати в цьому році – вулиці Володимира Великого, Євгена Коновальця, Бориславську, Горішню Браму, Будівельну, 22 січня, Стрийську, Пилипа Орлика, Самбірську.

Також Іван Лепкий наголосив, що за минулий рік було чимало перевірок щодо якості ремонту доріг, однак жодних порушень не виявлено. Щодо якості та гарантії ремонту доріг, то на капітальний ремонт надається гарантія терміном 3 роки, на поточний ремонт – 1 рік. Як приклад, на вулиці Лесі Українки виявлено декілька дефектів дорожнього покриття, які будуть виправлені за рахунок виконавця робіт.

Окрім цього однією з проблем, яка виникла минулого року в господарці міста — створення ОСББ та забезпечення навчання щодо їхнього управління, оформлення відповідної документації, налагодження співпраці.

В ході обговорення звіту члени виконкому обговорили перспективи модернізації котелень, які споживають значну кількість газу. Нагадаємо, що минулого року у місті модернізували частину котелень, що своєю чергою сприяє суттєвій економії коштів. Таку ж практику продовжать й у 2017 році.

Після обговорення діяльності Департаменту міського господарства члени виконкому одноголосно прийняли рішення про визнання його роботи задовільною.

Читайте також: