Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради оголошує конкурс з відбору експертів для проведення експертної оцінки об’єктів комунальної власності.

Назва об’єктів Площа кв. м.
1. Нежитлове приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. Грушевського, 17 113,5
2. Нежитлове приміщення за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 31

77,4

3. Нежитлове приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. Шевченка, 32

20,0

4.

Нежитлове приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. Гончарська, 5

37,6
5. Нежитлове приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. Грушевського, 83/2, літ. В-1 47,6
6. Нежитлове приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. Грушевського, 83/4 76,2
7.

Нежитлове приміщення за адресою: м. Дрогобич, вул. Гончарська, 4

43,2

Мета проведення незалежної оцінки: визначення вартості об’єкту комунальної власності.
Учасникам конкурсу потрібно подати заявку та матеріали про участь у конкурсі в конверті з позначкою „Конкурс з відбору експертів”.
У матеріалах повинні бути :
• заява на участь у конкурсі;
• копія установчих документів учасника конкурсу;
• копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання експертної оцінки;
• письмова згода оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна, завірену їхніми особистими підписами;
• копія сертифіката, виданого Фондом Державного майна України на право проведення експертної оцінки державного майна;
• пропозиції учасника щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та терміни виконання робіт у запечатаному непрозорому конверті.

Конкурс буде проводитись о 10 год. 02.03.2018 року за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 52.

Конкурсну документацію необхідно подати до 28.02.2018 р. включно за адресою: м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 40.