Виборчі округи

№ ТВО Назва територіального виборчого округу Опис меж
1 Територіальний виборчий округ № 1

Милян Юрій Михайлович

м.Дрогобич – вул.А.Люльки, вул.Бориса Грінченка, вул.В.Симоненка, вул.Гайдамацька, вул.І.Пулюя, вул.Михайла Павлика, вул.М.Тураша, вул.Пластунів, вул.Пушкіна, вул.Стрийська: 258–264 к.1, 266–276, 439–461.
2 Територіальний виборчий округ № 2

Броварський Назарій Ярославович

м.Дрогобич – вул.Вокзальна, вул.Глінки, вул.З.Копистенського, вул.Лермонтова, вул.М.Залізняка, вул.Млинарська, вул.Плебанія, вул.Раневицька, вул.Рєпіна, вул.Рихтицька, вул.Стрийська: 134–158, 160, 162, 164, 166–168, 170–170 к.2, 172, 174, 176, 178–236, 265, 285–339; вул.Тисьменицька, пл.Злуки, пров.Вокзальний, пров.Залізничний, пров.Івана Гонти, пров.Курінний, пров.Студентський, пров.Четарів, пров.Чумацький.
3 Територіальний виборчий округ № 3

Янів Андрій Євстахійович

м.Дрогобич – вул.Михайла Грушевського: 72–76, 102–108, 118, 140–186; вул.Стрийська: 361–429.
4 Територіальний виборчий округ № 4

Скірко Орест Володимирович

м.Дрогобич – вул.Володимира Великого: 66–98 к.1; вул.Михайла Грушевського: 89 к.3–101 к.1, 109–117, 119; вул.Чапельського.
5 Територіальний виборчий округ № 5

Майданюк Олег Євгенійович

м.Дрогобич – вул.Володимира Великого: 11; вул.Є.Коновальця: 3–7 к.1, 9, 13.
6 Територіальний виборчий округ № 6

Вітульська Марія Іванівна

м.Дрогобич – вул.Є.Коновальця: 7 к.2–7 к.10, 9 к.1–9 к.2, 14–17 к.4.
7 Територіальний виборчий округ № 7

Розлуцький Ігор Миколайович

м.Дрогобич – вул.Володимира Великого: 3–9, 13–19, 23; вул.Олеся Гончара.
8 Територіальний виборчий округ № 8

Муль Роман Миколайович

м.Дрогобич – вул.Володимира Великого: 40–64; вул.Михайла Грушевського: 66, 70, 79 к.1–79 к.2, 88.
9 Територіальний виборчий округ № 9

Андрухів Андрій Васильович

Лазарів Ігор Ярославович

м.Дрогобич – вул.Михайла Грушевського: 44–50, 52–64, 68, 77, 81 к.1–83 к.1, 89 к.1–89 к.2.
10 Територіальний виборчий округ № 10

Дзюрах Ірина Василівна

м.Дрогобич – вул.Д.Бортнянського, вул. Війтівська Гора: 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153–155, 157, 159–232; вул.Стрийська: 50–132 (парні), 101, 103, 105, 121, 159 к.А, 161, 163, 165, 169, 171, 173, 175, 177;
11 Територіальний виборчий округ № 11

Демко Тарас Іванович

м.Дрогобич – вул.Крушельницької, вул.Михайла Грушевського: 34–38, 42 к.1–42 к.4; вул.Стрийська: 32–44, 46, 48, 31-83 (не парні); пров.Глібова, пров.Задвірний, пров.Короткий, пров.Пантелеймона Куліша,
12 Територіальний виборчий округ №  12

Демко Тарас Іванович

м.Дрогобич – вул.Володимира Великого: 22, 24–30 к.2; вул.Михайла Грушевського: 16, 18–24, 40–42, 51; пров.Промисловий.
13 Територіальний виборчий округ №13

Лужецький Мирослав Богданович

м.Дрогобич – вул.Княгині Ольги.
14 Територіальний виборчий округ № 14

Шагала Роман Миколайович

м.Дрогобич – вул.Академіка Сахарова, вул.Бруно Шульца, вул.Івана Мазепи, вул.Йосипа Левицького, вул.Карпатська, вул.Ковальська, вул.Лесі Українки: 3–8, 10, 12; вул.Малий Ринок, вул.Михайла Грушевського: 1–15, 17; вул.Ставище, вул.Стрийська: 1–27; вул.Шевська, вул.Шолом-Алейхема, пл.Ринок, пл.Театральна, пров.Вишневий.
15 Територіальний виборчий округ № 15

Броницький Роман Зіновійович

м.Дрогобич – вул.Андрія Мельника, вул.Володимира Винниченка, вул.Данила Нечая, вул.Залужанська, вул.Івана Підкови, вул.Кропивницького, вул.Купальська, вул.Львівська, вул.Паркова, вул.Пилипа Орлика, вул.Северина Наливайка: 1–12, 14 к.А, 16 к.А, 18 к.А–32; вул.Станіславська, вул.Східна, вул.22 Січня, пров.Городній.
16 Територіальний виборчий округ №  16

Балог Олег Богданович

м.Дрогобич – вул.Андрея Шептицького, вул.Володимира Великого: 2; вул.В.Чорновола, вул.Дмитра Бурка, вул.Івана Верхратського, вул.Івана Чмоли, вул.Петра Карманського, вул.Петра Сагайдачного: 2–34, 36–36 к.2, 38, 40, 42, 44, 46–48 к.2, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66–70, 74–86; вул.Різдвяна, вул.Чехова.
17 Територіальний виборчий округ № 17

Оленич Сергій Романович

м.Дрогобич – вул.Василя Стуса, вул.Воїнів УПА, вул.Івана Сірка: 2, 7–9; вул.Київська, вул.Козацька, вул.Прорізна, вул.Рівна, вул.Романа Шухевича, вул.Симона Петлюри, пров.Марусі Чурай, пров.Ясний
18 Територіальний виборчий округ №18

Грицай Роман Миколайович

м.Дрогобич – вул.Героїв Майдану, вул.Григорія Коссака, вул.Івана Сірка: 6, 9 к.А–18; вул.Йосипа Сліпого, вул.Лесі Українки: 9, 11, 13–138; вул.Петра Сагайдачного: 35, 37–37 к.А, 39, 41–41 к.2, 43, 45, 49–51, 53–53 к.А, 55–55 к.А, 57, 59–61, 63, 65, 71–73 к.2, 92–154; вул.Самбірська: 60–60 к.2, 68–72, 74–74 к.3, 106; вул.Т.Реваковича, вул.Юліана Вороновського, пров.В.Ільницького, пров.Самбірський.
19 Територіальний виборчий округ № 19

Городинський Михайло Мар’янович

м.Дрогобич – вул.Самбірська: 62–64, 78, 80, 82–90, 98–100, 102, 104 к.1.
20 Територіальний виборчий округ №20

Настьошин Степан Євгенович

м.Дрогобич – вул.Самбірська: 92–94, 104, 108, 108 к.1–108 к.7; вул.Северина Наливайка: 14, 16, 18.
21 Територіальний виборчий округ № 21

Настьошин Степан Євгенович

Пристай Богдан Романович

м.Дрогобич – вул.Вербова, вул.Грабовського, вул.Д.Котка, вул.Довбуша, вул.Зварицька: 105, 107–107 к.1, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 162–194 к.2; вул.Зелена, вул.Івана Франка: 35–37, 39–336; вул.Коцюбинського: 50, 52, 54, 56, 60, 62, 64–109; вул.Лішнянська, вул.Менцинського, вул.Мирона Тарнавського, вул.Ольжича, вул.Побук, вул.Рильського, вул.Самбірська: 1–55, 61, 67, 73, 75–77, 79, 81, 100 к.А, 102 к.А, 105 к.2, 106 к.А–107, 108 к.А, 109–137; вул.Твердохліба, пров.Зелений, пров.Квітневий, пров.Кобзарський, пров.Соколів, пров.Тепличний.
22 Територіальний виборчий округ № 22

Семенишин Зіновій Миронович

м.Дрогобич – вул.Буковинська, вул.Василя Барського, вул.Видова, вул.Володимира Івасюка, вул.Горішня Брама, вул.Довженка, вул.Завіжна, вул.Залісся, вул.Зварицька: 1–104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118–118 к.3, 120, 122–158 к.3; вул.Коцюбинського: 1–49, 51–51 к.3, 53, 55, 57–59, 61, 63; вул.Миколи Гоголя, вул.Нагірна, вул.Озерна, вул.Осипа Турянського, вул.Остапа Вишні, вул.Степана Коваліва, вул.Тиха, пров.Бортницький, пров.Гірський, пров.Повстанський, пров.П’ятницький, пров.Шахтарів.
23 Територіальний виборчий округ № 23

Дацюк Олег Юрійович

м.Дрогобич – вул.Адама Міцкевича, вул.Данила Галицького, вул.Жупна, вул.Заньковецької, вул.Івана Франка: 1–34, 38; вул.Коминярська, вул.Лисенка, вул.Маріїнська, вул.Осипа Нижанківського, вул.Січових Стрільців, вул.Солоний Ставок, вул.Тараса Шевченка, вул.Шкільна, вул.Юрія Дрогобича, вул.Ярослава Осмомисла.
24 Територіальний виборчий округ № 24

Шевкенич Андрій Іванович

Шеремета Михайло Михайлович

м.Дрогобич – вул.Братів Кіцилів, вул.Дністровська, вул.Євгена Гребінки, вул.Кирило-Мефодіївська, вул.Леся Мартовича, вул.Миколи Леонтовича, вул.Михайла Зубрицького, вул.Олени Теліги, вул.Петра Дорошенка, вул.Ріпницька, вул.Станіслава Людкевича, вул.Фабрична, вул.Федьковича, вул.Шота Руставелі.
25 Територіальний виборчий округ № 25

Жуковська Олена Генадіївна

м.Дрогобич – вул.Бориславська: 24, 26, 32, 34–36, 38, 40–42, 44, 46, 48–101; вул.Будівельна, вул.Івана Вагилевича, вул.Нафтовиків, вул.Степана Руданського, вул.Якова Головацького, пров.Заводський.
26 Територіальний виборчий округ № 26

Кушлик Юрій Орестович

м.Дрогобич – вул.Бориславська: 1–23, 25, 27–31, 33, 37, 39, 43, 45, 47; вул.Гончарська, вул.Святого Юра, пров.Ремісничий.
27 Територіальний виборчий округ № 27

Курчик Роман Михайлович

м.Дрогобич – вул.Богдана Лепкого, вул.Завалля, вул.Маркіяна Шашкевича, вул.Підвалля, вул.Трускавецька: 3–64; вул.Устияновичів, вул.Шопена.
28 Територіальний виборчий округ № 28

Бернадович Володимир Анатолійович

м.Дрогобич – вул.Байди, вул.Богдана Хмельницького, вул.В.Вернадського, вул.Війтівська Гора: 1–130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 156, 158–158 к.2; вул.Володимира Бірчака, вул.Грюнвальдська, вул.Дмитра Вітовського, вул.Карпенка-Карого, вул.Кониського, вул.Лемківська, вул.Лікаря Козловського, вул.Мічуріна, вул.Некрасова, вул.Нова, вул.Опришківська, вул.Павла Полуботка, вул.Панаса Мирного, вул.Толстого, вул.Трускавецька: 65–76, 78–136; вул.Холмська, вул.Ю.Словацького, пров.Івана Богуна, пров.Кооперативний, пров.Коперніка, пров.Т.Михайловича, пров.Трускавецький.
29 Територіальний виборчий округ № 29

Шевкенич Андрій Іванович

м.Дрогобич – вул.Бетховена, вул.Бойківська, вул.В.Гнатюка, вул.Гвардійська, вул.Героїв Крут, вул.Г.Сковороди, вул.Д.Грицая, вул.Зарічна, вул.Івана Котляревського, вул.Івана Макуха, вул.Івана Труша, вул.І.Вендзиловича, вул.Й.Стадника, вул.Кармелюка, вул.Кравченко, вул.М.Вербицького, вул.М.Вороного, вул.Михайла Старицького, вул.М.Остроградського, вул.Спартака, вул.Спортивна, вул.Чайковського, пров.Виноградний, пров.Кобилянської, пров.Луговий, пров.Малий, пров.Набережний, пров.Н.Морозенка, пров.Південний, пров.Садовий, пров.Стебницький.
30 Територіальний виборчий округ № 30

Янів Олена Георгіївна

м.Стебник – вул.В.Короленка, вул.Володимира Вернадського, вул.Гіркиня, вул.Данила Галицького, вул.Дрогобицька: 133, 135, 137, 139, 141, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 173, 175, 179–278; вул.Жупна, вул.Задвірна, вул.Івана Богуна, вул.Івана Миколайчука, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Максима Рильського, вул.М.Кропивницького, вул.О.Довбуша, вул.Симона Петлюри, вул.Солецька, вул.Сонячна, вул.Уляни Кравченко, пров.Вербовий, вул.Василя Андрійовського, вул.Володимира Івасюка, вул.Героїв УПА, вул.Дрогобицька: 61–63, 65, 67, 69, 71, 73–79, 81, 83, 85–87, 89, 91–130, 134, 136, 138, 140, 142–144, 146, 148, 150, 152, 154, 156 к.А–158, 160, 162, 164, 166, 168, 170–172, 174, 176–178; вул.Зелена Діброва, вул.Михайла Климка, вул.Молодіжна, вул.Соломії Крушельницької.
31 Територіальний виборчий округ № 31

Тюска Віктор Миколайович

м.Стебник – вул.Михайла Грушевського: 1; вул.Полковника Андрія Мельника, вул.Володимира Великого.
32 Територіальний виборчий округ № 32

Куць Іван Миколайович

м.Стебник – вул.Леся Курбаса, вул.Михайла Грушевського: 4–8 к.А; вул.Петра Калнишевського, вул.Степана Бандери, вул.Михайла Грушевського: 11, 13, 15.
33 Територіальний виборчий округ № 33

Городиський Тарас Іванович

м.Стебник – вул.Михайла Грушевського: 12, 14–14 к.А, 16–16 к.А; вул.Пантелеймона Куліша, вул.Січових Стрільців: 11–13.
34 Територіальний виборчий округ № 34

Бичков’як Олена Вікторівна

Тюска Віктор Миколайович

м.Стебник – вул.Володимира Винниченка, вул.Петра Сагайдачного: 51, 53; вул.Січових Стрільців: 1–9.
35 Територіальний виборчий округ № 35

Петруняк Тарас Мирославович

м.Стебник – вул.Богдана Лепкого, вул.Василя Симоненка, вул.Вишнева, вул.Галицька, вул.Дрогобицька: 1 к.2–59, 64 к.1–64 к.12, 66, 68, 70, 72, 80, 82, 84, 88, 90; вул.Євгена Коновальця, вул.Івана Мазепи, вул.Івана Нечуя-Левицького, вул.Івана Франка, вул.Коперніка, вул.Лесі Українки, вул.Марії Заньковецької, вул.Михайла Коцюбинського, вул.Нова, вул.Павла Полуботка, вул.Петра Сагайдачного: 1–50, 52, 54–60; вул.Пилипа Орлика, вул.Северина Наливайка, вул.Степова, вул.Тараса Шевченка, вул.Теодора Олексишина, вул.Трускавецька, вул.Устима Кармелюка, вул.Чумацька, пров.Болехівський, пров.Заводський, пров.Залізничний, пров.Лісовий, пров.Набережний, пров.Тихий.
36 Територіальний виборчий округ № 36

Хрущ Олег Васильович

м.Стебник – вул.Андрея Шептицького, вул.Андрія Чайковського, вул.Будівельна, вул.Б.Хмельницького, вул.Василя Стуса, вул.В.Стефаника, вул.Гайдамацька, вул.Григорія Сковороди, вул.Забівка, вул.Зелена, вул.Злуки, вул.Івана Гонти, вул.Івана Котляревського, вул.Івана Сірка, вул.Леся Мартовича, вул.Ломоносова, вул.Максима Березовського, вул.Максима Залізняка, вул.Максима Кривоноса, вул.Марусі Чурай, вул.Миколи Гоголя, вул.Миколи Лисенка, вул.Миру, вул.Михайла Старицького, вул.М.Шашкевича, вул.Ольги Кобилянської, вул.о.Петра Мекелити, вул.Петра Дорошенка, вул.Південна, вул.Романа Шухевича, вул.Степана Руданського, вул.Суха Воля, вул.Філарета Колесси, вул.Юрія Котермака, вул.Ярослава Мудрого, пров.Гірський, пров.Городи, пров.Карпатський, пров.Садовий.