АНОНС. Журналістів, представників ЗМІ та студентів, які цікавляться журналістикою, вже завтра запрошують на зустріч з німецьким журналістом

Фото: Владислав Урубков/ Front News International

У п’ятницю, 14 вересня, до Дрогобича завітає журналіст з Німеччини Клеменс Шолль. Зустріч відбудеться у каб. № 31 Дрогобицької міської ради. Початок заходу о 14:00.

До участі у заході запрошуються журналісти, представники ЗМІ та студенти, які цікавляться журналістикою.

У ході зустрічі буде обговорено наступні питання:
– Роль журналістів у демократичному суспільстві;
– Причини кризи довіри до ЗМІ;
– Значення журналістських стандартів;
– Вплив Інтернету й соціальних мереж на журналістику;
– Сприйняття України на Заході;
– Ефективність російської пропаганди в Німеччині;
– Голос України за кордоном і те, як зробити його гучнішим й переконливішим;
– та багато інших.

Клеменс Шолль має понад 15 років досвіду проведення тренінгів для журналістів та керівників проектами журналістських обмінів. Тривалий час був директором програми «Медіа-посередники між народами» для журналістів з нових країн-членів ЄС, а згодом і з країн Східного партнерства. Співпрацює з Deutsche Presseagentur. Член німецької асоціації журналістів. Член журналістської мережі «n-ost», метою якої є сприяння кращому висвітленню німецьких медіа країн Центральної та Східної Європи.

За деталями просимо звертатися у сектор прес-служба організаційного відділу виконавчого комітету Дрогобицької міської ради: пл. Ринок,1, каб. №30, або надсилайте повідомлення на адресу е-скриньки: press_drog_rada@ukr.net