Впродовж останніх днів у Дрогобичі не зафіксовано жодного нового випадку захворювання на кір

Впродовж 2-6 травня у інфекційному відділенні КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня» не зафіксовано жодного нового випадку захворювання на кір. Пацієнтів віком від 1 до 7 років, яких госпіталізували впродовж 27-29 квітня, вже в найближчі дні випишуть з інфекційного відділення закладу.

Про це у понеділок, 7 травня, на щотижневій нараді міського голови з керівниками структурних підрозділів ДМР та держустанов міста повідомив начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба.

На разі, за словами посадовця, у школах у посиленому режимі проводяться санітарні заходи, щоденний моніторинг та медичний огляд дітей.

Нагадаємо, що у Дрогобичі було зафіксовано другу хвилю спалаху кору. Станом на ранок понеділка, 30 квітня, у інфекційному відділенні КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня» зафіксовано 11 звернень хворих на кір дітей. З цього приводу заступник міського голови Дрогобича Василь Качмар скликав оперативні засідання надзвичайної протиепідемічної комісії при виконавчому комітеті Дрогобицької міської ради для прийняття відповідних рішень щодо запобігання зростанню кількості хворих і убезпечення здорових дітей, зокрема учнів шкіл Дрогобича. Також було розглянуто необхідність введення карантину у школах, де навчались хворі на кір діти, однак за результатами моніторингу необхідності у цьому не було.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні