Володимир Коцюба та Йосип Фиштик обговорили подальшу співпрацю виконавчого комітету ДМР та радіо «Франкова земля». ФОТО


З нагоди професійного Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку заступник міського голови Володимир Коцюба завітав до редакції радіо «Франкова земля».

Насамперед, заступник міського голови Дрогобича вручив подяку колективу редакції від імені керівництва міста з нагоди професійного свята.

В ході зустрічі Володимир Коцюба та Йосип Фиштик — головний редактор радіо «Франкова земля», обговорили подальші умови співпраці та підсумували напрацювання. Як зазначив Володимир Коцюба, незаангажованість редакції та висвітлення подій із залученням широкого кола осіб — це добра практика, яка дає можливість дрогобичанам щоденно отримувати інформацію про реальний стан справ у місті. Своєю чергою Йосип Фиштик поділився інформацією про проекти, в ході яких обговорюватимуться топ-теми, зокрема — звіти керівництва міста та бюджет 2017 року.

На завершення зустрічі Володимиру Коцюбі вручили диплом Дому Європи у Києві та Дрогобицького філіалу Дрогобицького регіонального радіомовлення «Франкова земля» за ділову, творчу співпрацю, активну участь у радіопередачах та утвердження високих ідеалів громадянського чину в непростих сучасних умовах суспільних реалій.

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати: