Володимир Коцюба: Інформаційна політика Дрогобицької міської ради та її виконавчого комітету — невід’ємний елемент комунікації з дрогобичанами та представниками ЗМІ. ФОТО

Як провадити інформаційну політику та які виклики сьогодення у сфері комунікації з громадою міста та ЗМІ, у середу, 8 листопада, було обговорено з керівниками структурних підрозділів Дрогобицької міської ради. Нарада відбулася за ініціативи та під головуванням заступника міського голови Дрогобича Володимира Коцюби.

В ході наради Володимир Коцюба ознайомив присутніх з ключовими завданнями на 2017-2018 роки, щодо провадження інформаційної політики, роботи з відкритими даними та нововведеннями у формуванні корпоративної культури працівників виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

Про умови співпраці структурних підрозділів міської ради з прес-службою: подачу інформації, її висвітлення, співпрацю зі ЗМІ та реагування на звернення мешканців міста, поінформував керівник прес-служби Дрогобицької міської ради Зеновій Квасній.

Роботу порталу відкритих даних міста Дрогобича та умови наповнення статичною інформацією інтернет-порталу міської ради презентував керівник відділу інформаційних технологій та аналізу Станіслав Гайдер. Також про нововведення у роботі з відкритими даними, які планують запровадити у 2018 році розповів керівник КУ «Інститут розвитку міста» Володимир Кондзьолка.

Підбиваючи підсумки наради заступник міського голови Володимир Коцюба наголосив, що відтепер буде проводитися щотижневий моніторинг інформаційної діяльності структурних підрозділів міської ради за результатами аналізу якого прийматимуться рішення щодо преміювання чи де преміювання працівників.

Також Володимир Коцюба повідомив, що за останній період кількість «унікальних» відвідувачів інтернет-порталу Дрогобицької міської ради зросла до 47 тисяч за місяць, тому інформаційна політика має провадитися на належному рівні.

«Інформаційна політика Дрогобицької міської ради та її виконавчого комітету — невід’ємний елемент комунікації з дрогобичанами та представниками ЗМІ. Зростання показника відвідуваності порталу ради дрогобичанами та мешканцями інших населених пунктів, як України, так і за ї межами — свідчення зацікавленості та потреби в офіційній інформації. Кожен з присутніх є генератором цієї інформації, тому структурні підрозділи мають працювати належним чином, задовольняючи потреби, в першу чергу, громади міста та ЗМІ. Більше того, нещодавно ми облаштували веб-камерами світлицю та залу сесійних засідань для забезпечення задекларованої на початку каденції міським головою прозорості та відкритості діяльності міської ради та її виконавчого комітету. Окрім цього, згодом на інтернет-порталі буде створено нову рубрику, де оприлюднюватимуть результати поіменного голосування членів виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. З цього приводу мною дано доручення керівникам відділів ІТ та аналізу, а також загального. Невдовзі буде проведено чергову нараду, в ході якої будемо з’ясовувати та вирішувати проблемні питання. Також плануємо наради такого формату проводити систематично, з метою вдосконалення інформаційної політики Дрогобицької міської ради та її виконавчого комітету», — прокоментував ситуацію з провадженням інформаційної політики у Дрогобицькій міській раді заступник міського голови Володимир Коцюба.

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 2]
Рекомендуємо також прочитати: