Володимир Кондзьолка: Переможці проектів місцевого розвитку повинні до 1 липня почати виконання робіт, щоб не втратити фінансування

До 1 липня переможці проектів місцевого розвитку повинні розпочати виконання робіт на об`єктах. У випадку, якщо роботи не будуть розпочаті, проекти мають шанси бути виключеними з переліку переможців, звільняючи місце наступному проекту за рейтингом у цьому ж пріоритеті програми.
Про це під час щотижневої наради міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів ДМР та держустанов міста повідомив керівник КУ «Інститут міста» Володимир Кондзьолка.

Посадовець зазначив, що, згідно з цим принципом, минулоріч Дрогобич отримав фінансування для реалізації додаткових проектів, оскільки окремі заявники-переможці з інших міст не вчасно розпочали виконання робіт.

«Закликаю усіх керівників структурних підрозділів, які є відповідальними за реалізацію проектів – переможців місцевого розвитку, проконтролювати, щоб роботи, відповідно до рекомендацій Мінрегіону, розпочалися до 1 липня, бо інакше місто втратить їх фінансування», — додав Володимир Кондзьолка.

Зазначимо, що цьогоріч у розрізі міст обласного значення проектами-переможцями обласного конкурсу проектів місцевого розвитку від Дрогобича визначили 39 проектів місцевого розвитку, співфінансування яких частково забезпечено за рахунок місцевого бюджету.

Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 1]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні