Вітання міського голови Дрогобича Тараса Кучми освітянам з нагоди професійного свята

Дорогі освітяни!

Сердечно вітаю вас із професійним святом, яке об’єднує всіх, хто виховує, навчає нові покоління, даруючи Україні перспективу в обраному нами європейському майбутньому.
Від вас, дорогі освітяни, залежить хід історії та наше майбутнє. Те, якими будуть погляди, цінності та світосприйняття поколінь українців, а значить і те, якою буде Україна. Ви зводите підвалини країни, де шанується свобода кожного, де цінується совість і інтелект, де сила беззастережно підпорядковується праву.
Ви виховуєте людину, яка відстоїть, піднесе і передасть нащадкам могутню, квітучу, європейську Україну. Ви вчите відчувати, мислити, діяти.
Освітяни наших міст – це близько 1400 кваліфікованих педагогів, серед яких майже половина мають вищу кваліфікаційну категорію та чимало відзначені відомчими нагородами.
У Дрогобичі та Стебнику — 20 шкіл, 17 дошкільних навчальних закладів, 6 позашкільних навчальних закладів та 1 вищий навчальний заклад. Цього року загальноосвітні навчальні заклади отримали чимало перемог у Всеукраїнських конкурсах.
Ваша віддана та нелегка праця приносить свої плоди. Вам вірять, вас люблять і шанують. Як доказ цього, наші випускники у 2018році отримали чимало медалей за високі досягнення у навчанні.
Уся країна низько вклоняється вам за невтомну самовіддану повсякденну працю та активну громадянську позицію, адже завдяки вашим зусиллям у нас формується нова генерація українців – талановитих, свідомих та патріотично налаштованих громадян. Особливе значення це має у нинішній непростий для нашої країни час боротьби з російською військовою агресією, адже саме ви навчили відповідальному ставленню до майбутнього Батьківщини тих, хто зараз боронить рідну землю.
Вірю, що ми здобудемо перемогу, адже відомо, що історію творять люди з мечем і люди, які читають книжки.
Внесок і відповідальна місія вчителів були і будуть для нас надзвичайно важливими. Дякую вам від усього серця за вашу працю, дорогі вчителі!
Вашими знаннями та серцями сьогодні створюється нова Україна!
Слава Україні!
Зацікавленість статтею
[Всього: 1 Середня оцінка: 5]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні