Відкритий бібліотечний урок «Література рідного краю»

1 травня 2018 року у Дрогобицькій центральній міській бібліотеці ім. В. Чорновола у співпраці з педагогічним колективом Дрогобицького ЗЗСО № 5: Лесик В.Р., директор школи, вчитель української мови та літератури, Рябий М.А., педагог-організатор, Шмігельська Г.М., вчитель української мови та літератури, Романів Т.В., бібліотекар школи провели відкритий бібліотечний урок «Література рідного краю» для учнів 6-х класів.

В ході уроку Михайляк Г.Л., провідний бібліотекар центральної бібліотеки ознайомила учнів з історією бібліотеки, фондом краєзнавчої літератури, розповіла про відомих письменників та краєзнавців Дрогобиччини.

З метою популяризації читання, прищеплення учням любові до книжки учні відвідали Дрогобицьку міську бібліотеку для дітей. Благута І.В., бібліотекар міської бібліотеки для дітей провела цікаву мандрівку бібліотекою, ознайомила з новинками літератури. Цікавим для дітей став Інтернет-центр «Бібліотека дружня до дитини», бажаючі стали читачами бібліотеки.

В знак вдячності та подальшої співпраці директор ЗЗСО № 5 Лесик В.Р. подарував бібліотеці творчі роботи юних художників нашої школи.

Адміністрація, вчителі та учні школи вдячні керівництву та творчому колективу Дрогобицької центральної міської бібліотеки ім. В.Чорновола за співпрацю та теплий прийом.

Рябий М.А., педагог-організатор Дрогобицького ЗЗСО № 5

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні