Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

Летнянчин Микола Миколайович

Начальник відділу:

Летнянчин Микола Миколайович

Код ЄДРПОУ:

Адреса: 82100 м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб. 44

тел. (03244) 2-11-62

ns_drb@ukr.net

Графік роботи:

Понеділок–Четвер з 8:00 до 17:00 П'ятниця з 8:00 до 15:45

Обідня перерва з 12:00 до 13:00

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконкому Дрогобицької міської ради (далі – відділ) є структурним підрозділом виконкому Дрогобицької міської ради, який утворюється Дрогобицькою міською радою і є підзвітним та підконтрольним міському голові і обласному головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій Львівської обласної державної адміністрації.Відділ є органом управління Дрогобицької міської ланки Львівської територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту населення і територій (далі — міська ланка територіальної підсистеми цивільного захисту).Відділ у своїй діяльності керується Конституцією (254к / 96-ВР) Кодексом цивільного захисту України та законами України, указами Президента України і постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції (254к / 96-ВР) та законів України, актами Кабінету Міністрів України, наказами МНС, розпорядженнями голови Львівської обласної державної адміністрації та міського голови, наказами начальника цивільної оборони Львівської області, міського голови, а також цим Положенням.

• Участь у реалізації державної політики у сфері цивільного захисту;
  • Організація відновлювальних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій;
  • Розроблення і здійснення заходів щодо підтримання готовності органів управління та сил міської ланки територіальної підсистеми цивільного захисту до дій за призначенням  у  мирний час  та  в  особливий  період;
  • Здійснення разом з іншими органами управління міської ланки територіальної підсистеми цивільного захисту інформаційного забезпечення, впровадження сучасних інформаційних технологій та створення банків даних з питань захисту населення.

2017 рік - 751,20 грн.

Документи підприємства