Відділ ведення Державного реєстру виборців

Графік роботи:

Понеділок–Четвер з 8:00 до 17:00 П'ятниця з 8:00 до 15:45

Обідня перерва з 12:00 до 13:00

Відділ ведення Державного реєстру виборців виконкому Дрогобицької міської ради (далі - відділ) є відділом виконавчого комітету міської ради, який утворюється міською радою, їй підзвітний та підконтрольний і підпорядковується виконавчому комітету міської ради та міському голові. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, чинним законодавством України з урахуванням функціональної специфіки, Законами України «Про Державний реєстр виборців» та «Про місцеве самоврядування в Україні», нормативними актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Центральної виборчої комісії, Міністерства закордонних справ, органу адміністрування Державного реєстру виборців Львівської облдержадміністрації, Дрогобицької міської ради, її виконавчого комітету, міського голови, а також цим Положенням. Повноваження відділу поширюються на територію міст Дрогобича та Стебника. Відділ має свою печатку, зразок якої затверджується розпорядником Реєстру.

• Ведення Державного реєстру виборців (далі – Реєстру), до якого вносяться відомості про громадян України, що мають право голосу і проживають або перебувають на території міст Дрогобича та Стебника;
  • Складення та уточнення списків виборців на виборчих дільницях.

Структура відділу

Начальник відділу Николаїшин Богдан Никифорович,
Головний спеціаліст відділу Саган Ірина Богданівна,
Провідний спеціаліст відділу Красневич Ельміра Махмуд-кізи

2017 рік – 7 відряджень - 2297,96 грн.

2016 рік – 3 відрядження - 1 100 грн.

2015 рік – 5  відряджень - 1050 грн.

Документи відділу